RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Ankara Meme Küçültme

  Meme Küçültme Ameliyatı 2021 Antalya

  Ankara Meme Küçültme Kadınlarda kozmetik problemler yaratmasının yanı sıra meme büyüklüğünün fazla olması hastanın yaşam konforunu bozabilmekte ve hatta birçok sağlık sorununa neden olabilmektedir. Günlük yaşamda ağırlığını boyuna bağlı hisseden hastalar bu etki sonucunda bel fıtığı, boyun fıtığı, sırt ağrısı, sütyen askılarında derin izler, meme alt bölgesinde kronik yaralar gibi sorunlar yaşayabilirler. . Ağırlık. Genç ve bağımlı olmayan hastalarda sorun olabilen meme büyüklüğü, çoğunlukla birden fazla doğum yapmış orta yaşlı kadınların sorunudur. Obezite eşlik edebilir veya izole edilebilir. Hastalar genellikle durumu kamufle etmeye çalışırlar ve uygun sutyen ve giysi bulmakta zorlanırlar. Ve durumdan kaynaklanan zorluklar zaman içinde hastayı daha fazla etkilemekte ve hatta kronik hastalıklara neden olmaktadır.

  Ankara Meme Küçültme

  Genel anestezi altında yapılan işlemde birincil amaç, fazla yük taşıyan dokuyu uzaklaştırmanın yanı sıra meme ucunu ideal yüksekliğe yükseltmek ve aynı anda memeyi yukarı kaldırmak, meme başı çevresini düzenli bir daire haline getirmek ve çapını küçültmektir. ideal boyuta. Hasta kilo verirken gençliğinde olduğu gibi dik ve canlı göğüslere sahip olur. Beklenenin aksine hasta ameliyat sonrası dönemde hafif ağrı ile bir gece hastanede kalır.

  Ertesi günden itibaren hasta günlük yaşamına döner ve yükünden kurtulmanın verdiği rahatlık ile ameliyatın neden olabileceği en ufak ağrıyı bile unutur. Yaşam konforu büyük ölçüde artan hasta, yıllardır taşıdığı yükten kurtulmanın verdiği rahatlık ile sadece sosyal olarak değil, aynı zamanda bambaşka bir insan haline gelir. Her ne kadar kozmetik iplerle kapatılsalar da operasyonun en olumsuz yönü zamanla belli olmayacak izlerdir. Süt kanallarını ve meme ucu hissini koruduğu için yöntem güvenlidir. Bu nedenle bu durumdan muzdarip genç kadınlara da güvenle uygulanabilir.

  İstenilenden daha küçük bir memenin kaderini ortadan kaldıran meme protezi, uzun yıllardır uygulanan, başarısı ve güvenilirliği kanıtlanmış, oldukça tatmin edici bir cerrahi işlemdir. Aday hastalar tarafından düşünüldüğü anda yapılması önerilen işlem, geç karar verip başvuran hastalarda neden daha önce yapılmadığına dair net bir pişmanlık yaratır.

  Özellikle hamilelik, doğum ve emzirme gibi süreçlerden geçtikten sonra bunu başaracağını düşünen hasta adayları, yaşam beklentileri ertelendiği ve ertelendiği için hayatlarının en güzel yıllarını meme sefaletinde geçirirler. Bu nedenle bir tıp uzmanı olarak kanaatimizce yıllar önce meme büyümesinin tamamlandığı ve hastanın reşit olmadığı kabul edildiğinde yapılabilen meme büyütme ameliyatının, hastanın kendisini memnun hissetmesinde ve kendi kendini stabilize etmesinde önemli bir yeri vardır.

  Protez uygulaması gebelik, emzirme veya meme kanserine bağlı yan etkilere neden olmaz, patlama, yaşlanma gibi riskler içermez. Özellikle genç hastalar için en büyük endişelerden biri hamilelik öncesi uygulanan protezlerin hamilelik ve emzirme döneminde nasıl davranacağıdır ki bu da en çok protez ameliyatlarının uygulandığı gruptur.

  Genel olarak küçük göğüslü kadınların (bu aslında bu süreçteki hedef kitlemizdir) hamilelik ve emzirme döneminde çok fazla değişmesi beklenmemelidir. Bu nedenle meme protezinin ilişkisi çok fazla etkilenmez. Ek olarak, bu endişeler nedeniyle, belirsiz bir olay olarak geçen yılları boşa geçmiş sayılabilir.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Antalya Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız antalya burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Pratiğimizde doğum yapan hastalarımıza daha çok meme altı hattından girmek için kas altı seviyesinde yuvarlak protezler uyguluyoruz. Ancak hastanın beklentilerine göre anatomik modeller (Drop) ve alışılmadık büyüklükte protezler de uygulayabiliyoruz. Ameliyattan yarım saat sonra hastalarımız üstlerini giyinip sutyenlerini takarak aynı gün rahatlıkla evlerine gidebilirler.

  3 gün sonra duş alma imkanı bulan hastalardan 3 hafta sutyenimizi kullanmaları istenir. Bu nedenle iyileşme süresi çok kısadır ve hasta birkaç gün içinde rahatlıkla günlük hayatına dönebilir. Kasların ve derinin gevşemesi ve memelerin normale dönmesi birkaç ayı bulabilir. Bu bilgiler ışığında doğuştan hastalarımız da diğer hastalarımız gibi istedikleri görünüme kısa sürede kavuşabilir ve kendilerini daha iyi hissedebilirler.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir