RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Antalya Göz Kapağı Estetiği Ameliyatı

  Antalya Göz Kapağı Estetiği Ameliyatı,Antalya Burun, Göz Kapağı, Meme, Yanak İnceltme, İmplant ve Göğüs Estetiği, Estetik Burun Bişektomi Plastik Cerrahi, Saç Ekimi Merkezi, Diş Kliniği

  Antalya Göz Kapağı Estetiği Ameliyatı, üst göz kapağı ve alt göz kapağı olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır. Bu operasyonları klinik ortamda lokal anestezi altında, hastane ortamında ise genel anestezi altında gerçekleştirebiliyoruz. Üst göz kapağı fazlalıkları ise, genellikle lokal anestezi altında planlanır, hastanın göz kapağındaki fazlalık çıkarılır ve sarkmanın giderilmesi şeklinde yapılabilir.

  Antalya Göz Kapağı Estetiği Ameliyatı

  Ameliyat yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Ve sonrasında hiç yara izi bırakmayan bir işlemdir. Alt göz kapağı ameliyatı, üst göz kapağı ameliyatına göre daha zor ve karmaşıktır. Lokal veya genel anestezi altında bu ameliyat yapılabilir, ameliyat süresi az daha uzundur . Hastanın alt göz kapağında kist oluşturan yağ demetleri ve fazla deri, göz kapağının hemen altından yapılan bir kesi ile çıkarıldıktan sonra hastalarımızın antalya göz kapağı estetiği ameliyat sonrası iz endişesi yaşamadan rahatlıkla günlük hayatlarına dönebilecekleri bir işlemdir. Alt kirpikler estetik dikişlerle kapatılır.

  Antalya Göz Kapağı Estetiği Ameliyatı Kimlere Yapılır?

  Göz çevresindeki yaşlanmayı gidermek için hastalarımıza bu iki operasyonu da uygulayabiliyoruz. Aynı zamanda üst göz kapağı ameliyatına botulinum toksini eklenmesi hastanın kaşının dış kısmını kaldırarak ameliyatın sonuçlarına daha fazla katkı sağlayabilir.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Antalya Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız antalya burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Pratiğimizde doğum yapan hastalarımıza daha çok meme altı hattından girmek için kas altı seviyesinde yuvarlak protezler uyguluyoruz. Ancak hastanın beklentilerine göre anatomik modeller (Drop) ve alışılmadık büyüklükte protezler de uygulayabiliyoruz. Ameliyattan yarım saat sonra hastalarımız üstlerini giyinip sutyenlerini takarak aynı gün rahatlıkla evlerine gidebilirler.

  3 gün sonra duş alma imkanı bulan hastalardan 3 hafta sutyenimizi kullanmaları istenir. Bu nedenle iyileşme süresi çok kısadır ve hasta birkaç gün içinde rahatlıkla günlük hayatına dönebilir. Kasların ve derinin gevşemesi ve memelerin normale dönmesi birkaç ayı bulabilir. Bu bilgiler ışığında doğuştan hastalarımız da diğer hastalarımız gibi istedikleri görünüme kısa sürede kavuşabilir ve kendilerini daha iyi hissedebilirler.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir