RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Bacak Estetiği Antalya

  Bacak Estetiği Antalya,Antalya Burun, Göz Kapağı, Meme, Yanak İnceltme, İmplant ve Göğüs Estetiği, Estetik Burun Bişektomi Plastik Cerrahi, Saç Ekimi Merkezi, Diş Kliniği

  Bacak estetiği antalya için bize gelen hastalarımızın,  vücutlarındaki yağ fazlalıklarını lazer lipoliz yöntemi ile giderirken, bazı eksikliklerini de bacak protezi ile giderebiliriz. Genelde hastalarımızın bu eksiklikleri hissettikleri bölge her iki bacakta, bu bölgelerin diz ile el bileği arasında birbirine çok uzak olduğu bölgedir.

  Bacak Estetiği Antalya

  Bu bölgelere genel anestezi altında dizin alt iç kısmından yapılan küçük kesilerden baldır protezi uyguluyoruz. Bacak estetiği Antalya Ameliyatından sonra hasta,kısa bir süre içinde günlük hayatlarına rahatlıkla dönebilmektedir. Daha sonra bacaklarını ayrı tutma sorunu, o bacak rahatsızlığı dediğimiz sorun tamamen ortadan kalkar ve hastalarımız bu konuda ömür boyu rahat edebilirler.

   

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Antalya Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız antalya burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir