RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Bacak ve Baldır Protezi

  Bacak ve Baldır Protezi

  Bacak ve Baldır Protezi için “O” bacak olarak da adlandırılan diz altı ve ayak bileği üstü kısımlarının ayrılması ile kadınları sıklıkla endişelendiren kozmetik bir görünüm sorunudur. Bu nedenle bacaklarının iyi görünmediğini düşündüğü için etek veya şort giyemeyen bir grup insan var. Bir deformasyon olmasa da yapısal farklılık olarak tanımlayabileceğimiz bu sorunun çözümü o bölge için üretilmiş farklı boyutlardaki silikon protezlerin uygulamaları ile sağlanabilir.

  Bacak ve Baldır Protezi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  Protezler baldır bölgesine genel anestezi altında dizin iç alt kısımlarından yapılan küçük kesiklerle yerleştirilerek bölgede kalıcı bir şişlik oluşturarak bacakların o bölgesine daha estetik bir görünüm kazandırılır. Bu işlemin yanı sıra protezin ulaşamadığı bölgelere yağ enjekte edilmesi de faydalı olabilir. Ayrıca kozmetik problemlere neden olan bölgelerden yağların alınması bir taşla iki kuş vurma garantisi vermektedir.

  Ameliyat sonrası izler dizin alt iç kısmında gizlendiği için günlük hayatta ortaya çıkmazlar. Birkaç hafta korse kullanmak ameliyat sonrası gerekli bakımı sağlar. Ancak bölge sürekli ağırlık taşıdığı için ödemin tamamen kaybolma süresi vücudun diğer bölgelerine göre daha uzundur.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız antalya burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir