RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Baldır Protezi (Calf Implant)

  Baldır Protezi (Calf Implant)

  Baldır Protezi (Calf Implant). Alt bacakların düzeninde, bacakların karşılıklı bitişiğindeki zayıf dokular nedeniyle “O” bacak kemikteki şekil bozukluklarından yakınan hastalar için en iyi çözüm o tarafa takılan özel yapı ve ebatlardaki medikal protezlerdir. İki farklı türde tasarlanan bu takma organlardan birinin  dış görünüşü simetrik, ince uçlu, orta kısmı kalındır. Diğerinin şişik olan tarafı üst tarafına göre yerleştirilmiştir. Kullanımı çok konforlu ve basit olan sistemdir. Operasyon için diz bölgesinin arka iç kısmına 3 cm çapında bir kesim açılır. Bu kesim izi rahatsız edici değildir, görünmez ve kısa sürede iyileşir.

  Calf Protez takılırken, ameliyat genel anestezi ile yapılır. İşlem süresi 1 saat olmakta ve cerrahi dren kullanılmamaktadır. Hastamız aynı gün evine gidip, normal yaşantısına kısa sürede kavuşmaktadır. Operasyonun sonucunda, ameliyat sonrası oluşan geçici ödemler kısa sürede azalarak kaybolmaktadır. Calf protezin uygulanan bölgede meydana getirdiği toplu tesir ediciliğiyle, hastamız özgüvenini kazanarak, istediği kıyafeti özgürce giyebilecektir.

   

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir