RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Ben Tedavisi

  Ben Tedavisi Tedavi sürecinde kozmetikler kadar sağlığa da zararlı oluşumlardır. Kansere dönüşebileceği için uzmanlar tarafından değerlendirilmeli ve gerekirse çıkarılmalıdır. Kaldırılmaları ile ilgili sınırlayıcı faktörler olsa bile düzenli olarak görülmeli ve yapılarında herhangi bir değişiklik gözlenirse uzaklaştırma işlemi tekrar gündeme getirilmelidir. Çıkarılan ben, taşıyabileceği potansiyel riskler açısından tatmin edici bir değerlendirmeden geçmelidir. Ateşli bir yapıya sahip cilt lezyonları, çıkarıldıktan sonra asla teşhis edilmeden bırakılmamalıdır. Çoğu durumda, hastaların daha kolay ve daha izlenemez sonuçlara yol açabileceğine inandıkları lazerler vb. Elemanlarla yakma çok uygun değildir çünkü malzemenin tatmin edici olarak derecelendirilme şansını ortadan kaldırır.

  Ben Tedavisi Antalya

  Alınan bölgede ben çapı kadar küçük izler oluşur ancak zamanla çok belirsiz hale gelirler. Dikişlerin zamanında alınması ve iz azaltıcı kremlerin kullanılması ile sonuçlar her zaman memnuniyet vericidir. Kanserli benler ileri tetkik ve tedavi için yönlendirilmelidir.
  Vücutta özellikle güneş ışığına sıklıkla maruz kalan bölgelerde kronik travmaya (tarama, elbise sürtme, kaşıma vb.) maruz kalan benlere özellikle dikkat edilmelidir. Bu gibi durumlar hastanın yaşam konforunu bozar ve benlerin kötü huylu lezyonlara dönüşme ihtimaline yol açabilir.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız antalya burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir