RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Bişektomi Antalya

  Antalya Burun, Göz Kapağı, Meme, Yanak İnceltme, İmplant ve Göğüs Estetiği, Estetik Burun Bişektomi Plastik Cerrahi, Saç Ekimi Merkezi, Diş Kliniği

  Bişektomi Antalya Son yıllarda sık yaptığımız ameliyatlardan biri bişektomi estetiği operasyonudur. Hollywood yanak yanağı dediğimiz antalya bişektomi, daha ince yanak görünümü için başvuran ameliyat hastalarımız bu ameliyat için genellikle yanak genişliğinden dolayı yanak tombulluğu veya şişkinliğinden şikayet ederler. Bu ameliyat sayesinde yüzü geniş olan hastalarımıza daha ince ve yuvarlak bir yüz hazırlayabiliyoruz. Ameliyat lokal veya genel anestezi altında kolaylıkla yapılabilir.

  Bişektomi Antalya

  Ağız bölgesinden yaptığımız antalya bişektomi küçük kesi işlemi kolaylıkla uygulanmakta. Herhangi bir iz bırakmadan hastalarımızın yanak bölgelerindeki yağ dokusunu alarak daha zayıf ve daha ince yanaklar vaat edebiliyoruz. Ameliyat işleminin ardından sonuçlarını; ameliyattan hemen sonra görebiliyoruz. Uyanır uyanmaz hastalarımız antalya yanak estetiği yapılan yanaklarını görünce çok mutlu oluyorlar. Ameliyattan sonra hastalarımıza herhangi bir diyet önermemekteyiz. Sadece birkaç gün gargara kullanmanızı önermekteyiz. Hastalarımız işlemden sonra aynı gün içinde günlük yaşamlarına rahatlıkla devam edebilirler.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, antalya estetik burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız antalya burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir