RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Botulinum Toksin Uygulaması Nedir Nasıl Yapılır?

  Botulinum Toksin ,Dermabrazyon işlemi kimlere uygulanır?

  Botulinum Toksin Uygulaması Nedir Nasıl Yapılır. Llaboratuvar koşullarında üretilen Clostridium botulinum bakterisinden oluşturduğu bir protein uygulamasıdır.  Anesteziye ihtiyaç duymadan yaptığımız en yaygın uygulamalar dolgu uygulamaları ve botulinum toksin uygulamalarıdır. Bu uygulamaları topikal anestezik krem uygulayarak klinik ortamlarda rahatlıkla uygulayabiliyoruz. Bu uygulamalar hastalarımızın küçük dokunuşlarla daha genç ve mutlu hissetmelerini sağlıyor.

  Botulinum Toksin Uygulaması

  Botulinum toksini en çok göz çevresine uyguluyoruz. Alın ve kaş aralarına uyguladığımız botulinum toksini ile hastalarımızın kırışıklarının daha sonra yatıştığından, kırışıkları olsa bile daha az belirgin hale geldiğinden hatta yok olduğundan emin olabiliyoruz. Botulinum toksin uygulaması için başvuran hastamız için öncelikle planlama yapıyoruz. Herhangi bir bölgeye ne kadar hassas uygulamamız gerektiğini planladıktan sonra çok küçük enjeksiyonlarla yaklaşık 5 dakika süren topikal bir uyuşturma kremi ile uygulamamızı bitiriyoruz. Ardından hastamızın 3 gün boyunca herhangi bir etki görmeyeceğini ve yaklaşık 7-10 gün sonra etkisinin düzeleceğini söylüyor ve 10 gün sonra hastamızı kliniğimizden kontrole gönderiyoruz.

  10 gün sonra kontrol için gelen hastamıza ihtiyaç olursa ücretsiz olarak tamamlıyoruz. Botulinum toksin uygulamaları olan hastalarımızın en büyük endişesi anormal görüntülerin elde edilmesidir. Bunlar maskeli yüz ve anonim yüz gibi resimlerdir.

  Bunun olmayacağına, çok normal görüneceğine, yakınlarının bile anlamayacağına, ancak yüzlerinde gençleşme, güzelleşme gibi değişiklikler göreceklerine söz vererek hastalarımızı teselli edebiliriz. Oturmuş botulinum toksini ile kontrol altına alınan hastalarımızın kaş, alın çizgileri ve kaz ayağı çizgilerini inceledikten sonra bu bölgelerdeki kırışıklıkların kaybolduğunu görüyoruz.

  Aynı zamanda kaşların dış kısımlarını hafifçe kaldırarak hastalarımızın daha serin ve daha genç bir görünüm elde etmelerini sağlayabiliriz. Zehir uygulamalarında en sık sorulan sorulardan biri ne kadar süreceğidir. Yaklaşık dört ila altı aylık bir yaşam süresi olmakla birlikte bu hastalarımızın yapısına göre değişebilmektedir.

  Ayrıca terlemeyi tedavi etmek için botulinum toksini kullanabiliriz. Koltuk altı, avuç içi ve ayak tabanı gibi bölgelere uygulayabiliriz. Kısa bir uygulama ile yaklaşık dört ila altı ay boyunca bu terlemeyi giderme şansımız oluyor.

  Botulinum toksin uygulamaları klinik ortamında yapılan, yaklaşık 5 dakika süren, ağrısız ve sonrasında komplikasyona yol açmayan uygulamalardır. Bu nedenle hastalarımıza erken yaşlardan itibaren hem koruyucu hem de oluşmuşsa kırışıklıkları önlemek için bu uygulamayı rahatlıkla önerebiliriz.

   

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız antalya burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir