RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Brazilian Butt Lift Antalya ameliyatında hangi yöntemler kullanılıyor?

  Brazilian Butt Lift Antalya ameliyatında hangi yöntemler kullanılıyor?

  Brazilian Butt Lift Antalya ameliyatında hangi yöntemler kullanılıyor. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için Mediface Estetik Cerrahlarımıza danışabilirsiniz. Brazilian Butt Lift için hastanın belli yerinden yağ alınır, bu yağlar ayrılır ve hastanın kalçasına enjeksiyon edilir.

  Brazilian Butt Lift  Antalya ameliyatı (BBL)

  Bu enjeksiyon işleminden önce kalçanın alt kısmını ve belin alt kısmını lazer liposuction işlemi uygulanarak kalça şekillendirilmektedir. Videodan görüldüğü gibi after’da yağ enjekte edilmiş hali gösterilmektedir. Yağ enjeksiyonu yapılan kalçanın ne kadar yüksek ve sıkı olduğunu gördünüz mü?  Yağ enjekte edilmemiş taraf ise gevşek ve sarkık durmaktadır.

   

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız antalya burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

   

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir