RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Burun Estetiği Ameliyatı Sonrası

  Burun Estetiği Ameliyatı Sonrası

  Hastamız daha önce yaklaşık 10 yıl kadar önceki zamanlar bizde ameliyat olmuştu. Ve biz hastamızı 6 ay önce revizyon olarak ameliyat ettik. Ameliyattan önce burnunda ciddi bir şekil bozukluğu vardı, sonralarda hasta için mükemmel burun açısını ve boyutlarını oluşturmak için ameliyatı tekrarladık. Peki Bizler Neler yaptık?

  Burun Estetiği Ameliyatı Sonrası

  İlk olarak daha geniş olan sağ ve sol kemikler arasındaki boşluğu birazcık daralttık. Yandan baktığımızda burunda kemer vardı, onu çıkardık ve burun kenarının ideal açısını ve boyutunu elde ettik. Her şeye rağmen burun ucunda düşüklük vardı. Onu birazcık kaldırdık, açıklığın asimetrisini düzelttik ve diğer sorunları hastamızın istediği yönde çözdük. Yüzüne çok iyi yakışan güzel ve estetik bir buruna kavuşmuş oldu. Yaklaşık 1.5 saatte bu işlemleri yaptık. Hastalarımızı aynı gün taburcu etme imkanımız olduğu için tamamen ağrısız bir işlemdir.

   

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir