RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Burun Estetiği Ankara

  Burun Estetiği

  Burun estetiği için Mediface Estetik  Tıp Merkezimize gelen hastalarımız hemen hemen her yaşta olabiliyor. 18 yaşından önce burun estetiği olmayı tercih etmesek de bazen hastalarımız zihinsel ve fiziksel gelişimini tamamlamış iseler ailelerinin onayı ile 18 yaşından önce burun estetiği yaptırabiliyoruz. Hastalarımızın genellikle üç şikayeti olmaktadır. Birincisi burunlarındaki şekil bozukluğundan yakınmaları yani; deformasyonu, ikincisi burundan nefes almada zorluk çekmeleri, diğeri ise daha önce tatminkar olmadıkları bir burun ameliyatı geçirmiş olmalarıdır. Biz Mediface Burun Estetiği Merkez olarak bu problemlerin hepsini tek seferde aynı seansta birlikte çözebiliyoruz.

  Burun Estetiği Ankara

  Ayrıca tabiki de; daha önce burun ameliyatını geçirmiş olan hastalarımızın da burun revizyon ameliyatlarını da en iyi ve sağlıklı bir şekilde yapabilmekteyiz. Ameliyat için bize gelen hastalarımız bazen fotoğraf ile başvuruyorlar, biz de onların  beklentilerindeki burun modelini dinliyor ve anlıyoruz. Hastalarımızın kafasında hayal ettiği burun şeklini birlikte kararlaştırdıktan sonra operasyon için gerekli hazırlıklara başlıyoruz.

  Sonrasında belli bir plana göre burun estetiği operasyonunu gerçekleştirmekteyiz. Burun ameliyatlarımız genel anestezi altında yapılmaktadır. Ve Ameliyat süresi ortalama 1.5 saat süren günü birlik ameliyatlardandır. Hastalarımız sabah merkezimize geldiklerinde, anestezi için gerekli rutin kontrolleri yaparız. Ve herşey yolundaysa, hastamızı anestezi ile uyuştururuz ve ameliyata başlarız. Ameliyat bittikten sonra hastalarımızı odalarına çıkartırız ve onlar odalarında birkaç saat dinlendikten sonra evlerine çekinmeden gidebileceklerdir. Hastalarımız operasyon sırasında veya sonrasında herhangi bir ağrı hissetmiyorlar. Ameliyat işlemi tamamen ağrısızdır ve bunu hastalarımıza garanti ediyoruz.

  Ameliyattan sonra hastalarımızın rutin kontrolü ve takibi başlamaktadır.  Operasyondan sonraki 3. gününde hastalarımızla irtibat kurarız ve eğer ki burnunun  içine silikon kanüllerden yerleştirdiysek onları acısız bir şekilde çıkartırız. İlk hafta ateli çıkardıktan sonra yorucu kısımlar  bitmiş olmaktadır. Daha sonraki süreç hastalarımızın burnunun şeklinin gözlem altına alınması ve kontrollerin seyrekleşmesi ile bitmiş olmaktadır.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir