RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Burun Estetiği Günümüzde Nasıl Yapılmaktadır?

  Günümüzde Burun Estetiği,Rinoplasti Antalya,Burun Estetiği (Rinoplasti) Antalya

  Burun Estetiği Günümüzde Nasıl Yapılmaktadır? Burun estetiği günümüzün en popüler estetik operasyonlarından biridir. Diğer bazı bölümler de rinoplasti ile ilgilense de, esas olarak konunun plastik cerrahi olması nedeniyle plastik cerrahi alanına girmektedir.

  Bu bağlamda kliniğimizde gerçekleştirdiğimiz ameliyatlar birçok meslektaşımıza göre çok daha az zaman almakta; Yaklaşık 1,5 saat olan incelemelerimiz bile 2 saati geçmiyor. Hastalarımız aynı gün hastaneye kaldırılır, rutin kontrolleri yapılır, sonuçlarına göre burun estetiği ameliyatları yapılır ve ameliyattan 4 saat sonra rahatlıkla evlerine gidebilirler. İşlemimiz tamamen ağrısızdır.

  Burun Ameliyatı Öncesi Bilmeniz Gerekenler

  Göz altında hafif morluklar olsa da en geç bir hafta içinde tamamen geçecektir. Burun ameliyatı, yara izi endişesi duymadığımız bir işlemdir. Solunum problemi olan hastalarımıza atel dediğimiz silikon kanülleri uyguluyoruz ve üçüncü gün çıkarıyoruz.

  Burun Estetiği Günümüzde Nasıl Yapılmaktadır?

  Yedinci gün hastamızın ikinci muayenesini yapıyoruz ve burun üzerine koyduğumuz ateli çıkarıyoruz, aynı zamanda yedinci gün burun ucundaki dikişler de alınıyor. Bugün itibariyle hastalarımızın bile ameliyat olması anlaşılmaz hale geliyor. Çalışan hastalarımıza da rapor verme imkanımız var. Ateli çıkardıktan sonra hastamızın burnunda çizgili çizgiler olduğunu görüyoruz ama biraz şişmiş gibi görünüyor. Bu antalya burun estetiği ödemin çoğu ilk birkaç hafta kalır ve sonraki birkaç ay içinde küçük bir kısmı tamamen kaybolur. Sonraki tahlillerimiz izlemeye devam ediyor.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir