RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Burunda Şekil Bozukluğu Nasıl Düzeltilir?

  Burunda Şekil Bozukluğu Nasıl Düzeltilir?,Antalya Burun, Göz Kapağı, Meme, Yanak İnceltme, İmplant ve Göğüs Estetiği, Estetik Burun Bişektomi Plastik Cerrahi, Saç Ekimi Merkezi, Diş Kliniği

  Burunda Şekil Bozukluğu Nasıl Düzeltilir? İnsanların yaklaşık %85’inin burnunda az ya da çok şekil bozukluğu vardır. Nefes almada zorluk şikayeti söz konusu olduğunda bu oran yaklaşık %60’a düşmektedir. Günümüzde burun estetiği ve fonksiyonel cerrahi altın çağını yaşıyor.

  Bunun en önemli nedeni ise sosyal medyada her gün paylaşılan selfi fotoğraflardır. İnsanlar sosyal medyada burunların güzel olarak tanımlandığını gördükçe, burunlarına odaklanarak daha iyisini yapmaya çalışıyorlar. Bu çabada, genellikle haklıdırlar. Çalışmamızın önemli noktası hastaların kendileriyle barışık ve mutlu olmaları olduğundan her zaman daha iyinin daha iyi olduğuna inanılır. Özel kliniğimizde burun estetiği en sık yapılan ameliyatlardan biridir, çok pratiktir ve kolayca çözülebilir. İlk kez ameliyat olacak hastalarda ameliyat bir ile buçuk saat arasında sürer ancak hastalar aynı gün taburcu olmaktadır.  Bu nedenle geceleri hastanede kalmasına gerek kalmaz.

  Burunda Şekil Bozukluğu Tedavisi ve Nasıl Düzeltilir?

  Ameliyatımız tamamen ağrısızdır, göz çevresinde hafif morluklar olsa da bu morluklar en fazla bir hafta içinde tamamen kaybolur. Günümüzde 3 boyutlu görüntüleme teknolojisinin gelişmesi ile ameliyat sonrası hastalarımızın beklentilerini mevcut durumlarına kıyasla operasyon öncesi sıraya koyabiliyoruz. Bu doğrultuda hastalarımıza yüzlerine uyan mükemmel bir burun şekli sunulduktan sonra simülasyonda beklentilerine göre modifikasyonlar yaparak oeprasyon sonrasındaki beklentilerini tam olarak karşılayabiliyoruz.

  Fonksiyonel burun cerrahisinde hava yolu tıkanıklığı oluşturan tüm faktörleri düzeltiyor ve operasyon sonrasında hastanın burundan rahat nefes almasını sağlıyoruz. Bütün bunlar bir arada yapıldığında hastanın hayatı boyunca daha iyi ve daha rahat hissedeceği bir sonuç vaat edebiliriz. Tüm bu veriler doğrultusunda oldukça konforlu ve ağrısız bir süreç ile her yaş grubundan hastaya burun estetiği ve fonksiyonel cerrahinin rahatlıkla uygulanabileceğini, hastaların hayatlarının geri kalanında kendilerine daha güvenli ve rahat geçmesini sağlayacak etkilerinin olacağını söyleyebiliriz. .

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Antalya Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız antalya burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Pratiğimizde doğum yapan hastalarımıza daha çok meme altı hattından girmek için kas altı seviyesinde yuvarlak protezler uyguluyoruz. Ancak hastanın beklentilerine göre anatomik modeller (Drop) ve alışılmadık büyüklükte protezler de uygulayabiliyoruz. Ameliyattan yarım saat sonra hastalarımız üstlerini giyinip sutyenlerini takarak aynı gün rahatlıkla evlerine gidebilirler.

  3 gün sonra duş alma imkanı bulan hastalardan 3 hafta sutyenimizi kullanmaları istenir. Bu nedenle iyileşme süresi çok kısadır ve hasta birkaç gün içinde rahatlıkla günlük hayatına dönebilir. Kasların ve derinin gevşemesi ve memelerin normale dönmesi birkaç ayı bulabilir. Bu bilgiler ışığında doğuştan hastalarımız da diğer hastalarımız gibi istedikleri görünüme kısa sürede kavuşabilir ve kendilerini daha iyi hissedebilirler.

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir