RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Dermabrazyon işlemi kimlere uygulanır?

  Botulinum Toksin ,Dermabrazyon işlemi kimlere uygulanır?

  Dermabrazyon işlemi kimlere uygulanır? Yüz bölgesine yapılan cerrahi bir cilt düzeltme işlemidir. Yara izleri ve sivilcelerden cildinizi dönen elmas uçları olan medikal aygıt yardımıyla temizliyoruz. Dermabrazyon, cildin cerrahi bir aletle pürüzlerinin giderilmesi (halk dilinde zımparalama) anlamına gelmektedir. Şu anda bu işlemi biz yüz bölgesine yapmaktayız. Fakat diğer bölgelerdeki bazı izler ve yüzdeki eski sivilce izleri için de kullanılıyor.

  Dermabrazyon Antalya

  Genelde dermabrazyon işlemini tek seansta bitiriyoruz ama çok derinlikteki sivilce izleri için de ikinci bir seans gerekebilmektedir. Genel anestezi altında kafasında döner elmas başlık olan tıbbi aletle hastanın tüm yüzünü eşit bir şekilde zımparalamaktayız. Zımparalama işlemi sayesinde hastada ikinci bir yanık oluşturulur. Daha sonra cildi yağlı özel bir bez ile örtüyor ve cildin derisinin iyileşmesi için kendi haline bırakmaktayız. Bir süre sonra hastanın yüzü yaradan arındırılmış, iyileşmiş ve yenilenmiş olarak görünüyor.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir