RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Dolgu

  Dolgu için Yüz bölgesindeki bazı sarkmalar ve kırışıklıklar, cerrahi işlemlere gerek kalmadan klinik vakalarda uygulanabilen basit dolgu enjeksiyonlarından yararlanabilir. Yapay dolgu maddeleri arasında en çok hyaluronik asit tercih edilir. Vücutta zaten var olan bir maddenin dışarıda sentezlenip vücuda verilmesi gerekir. Aynı şekilde vücutta bulunan form fizyolojik döngüye girerek yok edilir ve yeniden yapılandırılır ve dışarıdan verilen form vücutta yok edilir. Belirli kimyasal özellikler ve hastanın vücudu, maddenin vücutta ne kadar kalacağını belirler. Vücutta yok edilemeyen sentetik maddeler günümüzde bu alandaki uygulama değerlerini kaybetmişlerdir. Klinik koşullarda çok kısa sürede uygulanabilen işlemin sonuçlarını anında sunması ile etkileyicidir.

  Dolgu Antalya

  Hastanın dokularından yapılan dolgularda yağ dokusu tercih edilir. Liposuction ile alınan yağlar ince bir kanül ile istenilen bölgelere yerleştirilir. Sentetik dolgulara kıyasla daha iyi kıvamda daha doğal sonuçlar elde edilir. Ayrıca malzeme bolluğu daha rahat çalışma imkanı sağlar. Bu işlem biraz yorucudur, ancak sonuçlar daha uzun sürer. Hastada ayrıca lokalize yağ fazlalığı varsa, bu bölgeleri inceltmek için liposuction ile alınan yağlar bu amaçla değerlendirilebilir.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız antalya burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir