RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Erkeklerde Burun Estetiği

  Erkeklerde Burun Estetiği

  Erkeklerin burnu birtakım özellikler bakımından kadınların burunlarından çok farklıdırlar. Dolayısı ile estetiksel ve fonksiyonel anlamdaki burun operasyonlarında da erkeklerin burunu üstünde çalıştığımızda ilke ve fikirlere farklı yaklaşılmaktadır.

  Ameliyatın öncesinde planlama yapıldığında, hastamıza ideal bir erkek burnu standardı anlatılıp hasta beklentilerini gözümüzün önünde de bulundurulup gereken yönlendirme sayesinde planlaması yapılmaktadır. Tabi ki, hastamızın standardı dışındaki bir istekler varsa da öncelikte tutulmakta. Ameliyatın öncesindeki tetkiklerin ardından 1 saat genel anestezi altındaki gerçekleştirdiğimiz ameliyatla hem estetiki hem de fonksiyonel olan problemler giderilecek ve hastamız acısız şekilde aynı günde taburcu edilip, evine uğurlanacaktır.

  Olabilecek şişlikler ve morluklar da 1 hafta içinde tamamıyla geçmekteyken, ağrı duymayacakları konusunda da hastamıza bilgi verilmektedir. İşlem sonrasında yarınında günlük hayatlarına dönebilecek olan hastalarımız arzu edince de günlük çalışma hayatlarına da hızla dönebileceklerdir. 1 hafta sonra da atelin çıkartılmasıyla hastamızın artık estetik burun operasyonu geçirdiği dahi anlaşılmamaktadır.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir