RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Estetik Burun Ameliyatlarında Tampon Kullanılır mı?

  Estetik Burun Ameliyatlarında Tampon Kullanılır mı?

  Estetik Burun Ameliyatlarında Tampon Kullanılır mı? Geçmiş zamanlarda, burnun hem güzellik, hem de fonksiyonel bir yapıya kavuşması için Hadi Nural hocamız tarafından gerçekleştirilen operasyonda, hastalarımıza travma yaşatan ve ciddi rahatsızlık veren burun tamponlarını Mediface Estetik olarak kullanmıyoruz.

  Burun estetiği nin sonrasında hiçbir ağrı yaşamayacaklarına söz verdiğimiz hastalarımız; günümüzde bu korkuyla bizlere başvurmaktalar. Ancak ameliyat sonrasında hastalarımız sonuçta, bizlere hak vermektedirler. Operasyon sonrasında burun deliklerine taktığımız split adı verilen tamamen zararsız ve doğal malzemelerden üretilen kanül adını verdiğimiz ekipman, burun ameliyatının sonraki 3. gününde ağrısız olarak burundan çıkarılabilmektedir. Bu aletler, içindeki mikronluk boşluklar sayesinde Mediface hastalarımızın kısmen nefes alabilmesini sağlamaktadırlar.

  Splintlerin çıkarılması sonucu, hastamız rahat nefes alabilecektir. 7. gün sonunda ise atel sisteminin çıkarılmasıyla operasyon olmuş hissinden artık kurtulmuş olacaktır. İşte bu sayede hastalarımız ramponun verdiği rahatsızlık ve ağrı derdinden kurtulmuş oluyorlar

  Detaylı Bilgi Almak  İçin Whatsapp üzerinden randevu alabilir, sorularınız için de bu yazımıza yorum yapabilirsiniz.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir