RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Genital Bölge Estetiği

  Genital Bölge Estetiği

  Genital Bölge Estetiği konusunda yılların tecrübesiyle Anatalya Mediface Tıp Merkezi olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Genital bölge estetiği de günümüz zamanlarında oldukça önemli ve trend olan konulardan biridir. Gelen hastalar, genital organda, özellikle dış tarafındaki küçük dudakların büyük olmasının sorunlarıyla bize gelmektedirler. Bu durum hastalarımız için özellikle kozmetik tarafından önemli problemler yaratacağı gibi, genital dudağın çamaşır kenarına sıkışması vb. gibi hijyen ve  sağlık sorunlarına da yol açabilmektedir. Küçük dudak küçültme operasyonunu çoğunlukla lokal anestezi altında yapmaktayız.

   

  Genital Bölge Estetiği Antalya

  Ancak hastamız dilerse, biz bu işlemi genel anestezi altında da yapabiliriz. İç dudaklar, bölgenin hassasiyeti korunacak şekilde küçültülür ve fazla çıkıntılı yerler kolaylıkla yok edilebilir. Dış genital bölge estetiği kapsamına giren alanlardan biri de büyük dudakların küçük olmasıdır. Hastalarımızın vücudunun zayıflığından veya genital bölgenin yapısal özelliklerinden dolayı hastalarımız zaman zaman büyük dudakların sönük olmasından çokça şikayet ederler. Operatörlerimiz  bu bölgeye operasyonla yağ enjekte ederek veya sentetik dolgu enjekte ederek kolayca büyük dudaklarda dolgunlaştırma sağlayabiliriz.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

   

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir