RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Genital Estetik

  genital estetik

  Genital Estetik için Plastik cerrahi, genital bölgedeki bazı kozmetik ve fonksiyonel sorunları tedavi eder. Bölgedeki elementlerin ideal boyutları ve oranları bireyin özgüvenini arttırır ve daha özgür bir cinsel yaşama katkıda bulunur.

  Genital Estetik Antalya

  Bölgedeki kozmetik problemler arasında en sık görülen problem küçük dudakların büyük ve sarkacak kadar uzun Genital Estetik için olmasıdır. Bu durum hastayı estetik açıdan rahatsız edebilir, yaşam konforunu bozabilir ve sağlık açısından rahatsızlıklar yaratabilir. Lokal anestezi altında basit bir cerrahi müdahale ile fazla kısım alınarak sorun kolayca çözülebilir ve hasta kısa bir yara bakımı sonrası hızla günlük hayatına ve cinsel aktivitesine dönebilir. Ayrıca yöntem en önemli avantajı olan bölgenin hassasiyetini azaltmazken, cinsel ilişki sırasında oluşabilecek ağrı gibi sorunları da ortadan kaldırmaktadır.

  Hastayı görsel olarak rahatsız edebilecek bir diğer problem ise bazen görülebilen büyük dudakların ince ve zayıf olmasıdır. Bu durumda bölgeye yağ enjekte edilerek basit bir müdahale ile sorun ortadan kaldırılabilir.

  Vajinal genişleme özellikle doğal yollarla doğum yapmış hastalarda karşımıza çıkan bir diğer fonksiyonel bozukluktur. Bu durum çiftlerin ilişki sırasındaki hassasiyetini azaltarak her iki tarafı da olumsuz etkileyebilir. Vajina germe adı verilen bir yöntemde vajinanın alt duvarlarına uygulanan cerrahi işlem, organı ideal genişliğine getirmede oldukça başarılıdır. Ameliyattan sonra bir süre cinsel ilişkiyi kısıtlamak ve ameliyat bölgesini korumak gerekirken bu dönemden sonra hastayı ve partnerini daha mutlu bir cinsel yaşam beklemektedir.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız antalya burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir