RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Hamile Kadınlarda Meme Büyütme Ameliyatı

  Bireylerde Meme Büyütme Ameliyatı,Antalya Burun, Göz Kapağı, Meme, Yanak İnceltme, İmplant ve Göğüs Estetiği, Estetik Burun Bişektomi Plastik Cerrahi, Saç Ekimi Merkezi, Diş Kliniği

  Hamile Kadınlarda Meme Büyütme Ameliyatı Söz konusu olunca hamilelik sonrası doğum olmasına rağmen, meme büyüklüğünden memnun olmayan hastalarımız, daha büyük meme için kliniğimize başvururlar. Gebelikten sonra doğan hastalarımızda bir miktar meme büyümesi görülse de bu miktar genellikle yeterli olmamaktadır.

  Hamile Kadınlarda Meme Büyütme Ameliyatı

  Yeni dünyaya gelen hastalarımızda da meme büyütme aynı şekilde yapılmaktadır. Hastamızın beklentilerine ve antropometrik ölçülerde ilk görüşmede belirlenen ortalama protez büyüklüğünün yanı sıra genellikle birkaç beden daha büyük ve daha küçük olan protezler de alınmakta olup, yarım saat sürecek ve gerçekleştirilecektir. genel anestezi altında. Sizlere sunduğumuz deneysel modeller her iki meme üzerinde denenmekte ve hastanın vücut şekline ve beklentisine en uygun bedene protez uygulanmaktadır.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Antalya Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız antalya burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Pratiğimizde doğum yapan hastalarımıza daha çok meme altı hattından girmek için kas altı seviyesinde yuvarlak protezler uyguluyoruz. Ancak hastanın beklentilerine göre anatomik modeller (Drop) ve alışılmadık büyüklükte protezler de uygulayabiliyoruz. Ameliyattan yarım saat sonra hastalarımız üstlerini giyinip sutyenlerini takarak aynı gün rahatlıkla evlerine gidebilirler.

  3 gün sonra duş alma imkanı bulan hastalardan 3 hafta sutyenimizi kullanmaları istenir. Bu nedenle iyileşme süresi çok kısadır ve hasta birkaç gün içinde rahatlıkla günlük hayatına dönebilir. Kasların ve derinin gevşemesi ve memelerin normale dönmesi birkaç ayı bulabilir. Bu bilgiler ışığında doğuştan hastalarımız da diğer hastalarımız gibi istedikleri görünüme kısa sürede kavuşabilir ve kendilerini daha iyi hissedebilirler.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir