INTRAcel (Cilt Yenileme) Sistemi

MEDİKAL ESTETİK

INTRAcel (Cilt Yenileme) Sistemi

Günümüzde kullandığımız pek çok teknoloji, leke, kırışıklık, gevşeme, sarkma gibi problemlerin bazılarına etki etmek üzere geliştirilmiş durumda. Bu teknolojiler, başlıca cildin yüzeyine yada cilt altı katmanlara etki edenler şeklinde iki grupta incelenebilir. Sadece cilt yüzeyi yada sadece cilt altına etki edebilmeleri, bir çok cihaz ve teknolojinin etkilerini sınırlamakta. Oysa bu problemlerin birçoğu aynı anda karşımıza çıkmakta.

INTRAcel sistemi, hem cilt yüzeyinde hemde cilt altındaki problemlere aynı anda uygulama yapılabilecek şekilde tasarlanmış ve geliştirilmiş bir sistem. Bu şekilde lekelerde, kırışıklıklarda yada gevşemiş ciltlerde tek bir uygulama ile etkili total bir bakım sağlanabilmekte.

INTRAcel teknolojisinde, 1 cm2 boyutundaki uygulama başlığında, 49 adet altın kaplı izole Mikro iğnecik, epidermisde termal hasar yaratmadan çok sayıda mikro tüneller açarken, aynı anda cilt altında ulaşılan 0.5mm, 0.8mm, 1.5mm yada 2 mm derinlikte, yüksek bipolar RF emisyon gerçekleştirilir. Bu sayede cilt kendi onarım sürecini hızla başlatarak, yeni kollajen üretimine başlar. Ciltte sıkılaşma ve güçlü lifting etkisi kısa sürede kendini gösterir. Uygulamanın hemen ardından toparlanmaya başlayan cilt, istenen ideal görünüme 5 yada 6 haftada ulaşır. Tek bir uygulamanın ardından elde edilen sonuç, ortalama 1 sene boyunca kendini gösterir.

INTRAcel uygulaması, sahip olduğu teknoloji, hassas ayarlamalara izin veren yazılımı ve ergonomik tasarımı sayesinde hızlı uygulamaları mümkün kılmakta. Bu sayede seans süresi oldukça kısa. Örnek vermek gerekirse, dekolte, boyun ve yüz bölgesine yapılacak bir uygulama ortalama 20 dk. sürmekte. Kısa uygulama süresi hem kullanıcı için hemde uygulama yaptıran kişiler için çok büyük avantaj. Tek bir seans uygulama sonrası, ortalama 1 haftalık sürede ilk sonuçlar ortaya çıkmakta ve takip eden haftalarda gelişerek, yaklaşık 5-6 haftalık bir süreçte son halini almakta. Uygulama başlıklarının disposible (tek kullanımlık) olması sayesinde enfeksiyon riski olmayan İNTRAcel uygulamalarında oluşabilecek hafif pembe görünüm saatler içinde kaybolduğundan, uygulama yapılan kişilerin sosyal hayatını etkilememekte.

INTRAcel tek başına, pek çok cilt probleminde başarılı sonuçları mümkün kılan bir sistem. Bunun yanında başka uygulamalarlada kombine edilebilmekte. Örnek vermek gerekirse, kol bölgesindeki geveşemelerde Plazmalipo ile kombine edildiğinde oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkmakta. Yüz ve vücuttaki gevşeme ve sarkmalarda Antilax ile kombine uygulamalar başarıyı arttırmakta. Yani problemlerin çözümüne odaklanarak, kombine ve esnek uygulamalarla başarıya ulaşmayı mümkün kılan bir sistem INTRAcel.

INTRAcel sahip olduğu teknoloji sayesinde, uygulamalarda başarılı sonuçlar alınmasını mümkün kılmakta. Uygulamanın cilt ve cilt altı dokuları tanıyan, anatomi bilgisine sahip ve problemlere doğru teşhis koyabilen uzmanlarca yapılması sayesinde, uygulama sonrası elde edilecek sonuçlar önceden kestirilebilir ve başarı şansı daha yüksek olmakta.

HEMEN RANDEVU AL

Haritada Göster

Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No: 171 E-Blok Muratpaşa/Antalya

WhatsApp

Mobil telefonunuzdan iletişime geçin

info@mediface.com.tr

E-Posta ile iletişime geçebilirsiniz