RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Kalça Estetiği

  Kalça Estetiği

  Kalça Estetiği Kadın vücut orantının en önemli üç bileşeninden biri olan kalçalar, şekli ve büyüklüğü ile sosyal ve cinsel yaşamın birçok alanında önemli bir yere sahiptir. Kadınlar arasında her bölgede olduğu gibi yapısal farklılıklar olsa da vücut ağırlığındaki değişiklikler ve yaşlanmaya bağlı olarak bazı anormallikler görülebilmektedir. Hastaların yüz ifadelerinde meydana gelen veya memnuniyetsizlik yaratan değişiklikler, kalçalarının fazla düz veya sarkık olmasıyla ortaya çıkar.

  Kalça Estetiği Antalya

  Genellikle her zaman var olan kalça çıkıntısının yetersizliği yani düzlük, kalça protezi işlemi ile kalıcı olarak giderilebilir. Kalçalar arasındaki bölgeden girilerek yapılan işlemde, planlanan bölgeye o bölge için özel olarak tasarlanmış ve hastanın beklentilerine ve vücut tipine göre boyutu belirlenen silikon protezler uygulanır.

  Popo Estetiği Ameliyatı

  Genel büyütmede önemli bir yeri olmamakla birlikte kontur düzeltmesi gereken durumlarda etkili olan yağ enjeksiyonu yöntemi bölgeye uygulanabilen cerrahi işlemler arasında yer almaktadır.

  Liposuction ile alınan yağ dokusu, hastanın kalçasının planlanan bölgesindeki yağın küçük bir delikten alınabileceği herhangi bir bölgesinden enjekte edilir, böylece çevresel kusur kolayca giderilir. Karın, bacak gibi bölgelerde zaten fazla yağ bulunan ve kurtulmak isteyen hastalarda bir taşla iki kuş vurularak ortaya çıkan yağın bu şekilde değerlendirilmesi de oldukça mantıklıdır.

  Bölgede lazer liposuction’ın bir diğer kullanım alanı ise kalçadan bacağa geçiş çizgisi zamanla solmuş veya silinmiş hastalarda yağları alarak bu çizgiyi netleştirmektir. Bu inceltme işlemi kalça çıkıntısının alt seviyesine uygulanarak kalça büyümemiş olsa bile kalçayı daha belirgin ve orantılı olarak daha yuvarlak hale getirir.

  Ameliyattan sonra bir süre korse ve yara bakımı kullanılarak iyileşme süreci kolaylıkla atlatılabilir ve hasta yeni pozisyonunda görünür.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız antalya burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir