RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Karbon Peeling

  Cilt gençleştirme amacıyla uygulanan ve son zamanlarda oldukça popüler olan karbon peeling aslında lazer destekli bir cilt peelingidir. Daha önceki lazer peeling işlemlerine göre avantajı kişinin cildinde kızarıklık bırakmayan ve günlük hayatını aksatmayan rahat bir uygulama olmasıdır.

  Karbon peeling, Q-Switched Nd:YAG lazer kullanılarak yapılan bir uygulamadır. Karbon peelingde önce cilt yüzeyi temizlenir ve cilt yüzeyine karbon içerikli bir ürün sürülür. Karbon partikülleri ciltteki ölü dokuya yapışırken, canlı doku lazer enerjisinden korunur. Lazer ışınları ile odaklanan ve elimine edilen karbon partikülleri de ölü dokuyu uzaklaştırır.

  Karbon Peeling Antalya

  Karbon peeling, son yıllarda kozmetik dünyasının ilgisini çekmiş ve cilt gençleştirme işlemlerinde yeni bir soluk getirmiştir; Cildin gençleşmesini, gençleşmesini ve gözeneklerinin sıkılaşmasını sağlayan bir işlemdir. Lazer teknolojisi sayesinde cildin canlı katmanlarına zarar vermeyen bu işlem yaz veya kış aylarında rahatlıkla uygulanabilmektedir.

  Karbon peeling ciltte herhangi bir pullanma, yanma veya tahrişe neden olmaz. İlk uygulamadan sonra bile cildinizin hafiflediğini ve yenilendiğini hemen fark edebilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda aktif sivilcelerin giderilmesine, sivilce izlerinin azalmasına ve siyah noktaların giderilmesine yardımcı olur.

  Karbon peeling cildi gençleştirmek için yapıldığında 4 seans yeterli olurken, leke ve çil tedavisi için 8 seans öneriyoruz. Seans süreleri cildinizin kendini yenileme sürecine göre 7 ile 15 gün arasında değişebilmektedir.

  Uygulama sırasında herhangi bir acı ya da sızı olmaz. Ameliyattan sonra hafif kızarıklık olabilir. Bu kızarıklık yaklaşık 15-20 dakika sonra kaybolur. Hemen ardından güneş koruyucu kullanmak cildinizi UV ışınlarından korumak için yeterli olacaktır.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız antalya burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir