RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Karın Germe Ameliyatı Ağrılı mıdır?

  Karın Germe Ameliyatı Ağrılı mıdır?

  Daha önceden karın germe ameliyatı yaptıran hastalarımızın fazla kiloyu vermeleri beklenilip sarkılması, son hallerini aldıklarında biz ameliyatını planlarken, bugünlerde ise pratikde lazer liposuction uygulaması yardımı ile, biz hastanın kilo vermesini beklemeden aynı seans ile liposuction uygulamasının sayesinde tüm karnını inceltip, sarkan kısmı da çıkarılabilmekteyiz.

  Ameliyatın öncesinde planlama yapılır. Ve rutin tetkikleri yapılır. Sonraki aşamadaysa genel anestezi uygulaması ile liposuction yapılır. Ve hastamızın istenmeyen tüm yağları alınır. Sonraki aşamada sezaryen doğum ameliyatı iziyle aynı sınıftan, ama daha uzun olarak yapılan kesiden girilip, karnın derisindeki fazlalıkları göbek deliğinin biraz yukarısından itibaren rahatlıkla çıkarılacaktır.

  Üstelik aynı aşamada da; hastamızın karın kaslarını birbirine yaklaştırıp, dikerek hastanın karın duvarı iyice sıklaştırılır, göbeğin deliği güzelce bir şekle getirilerek küçültülmektedir. 2 adet dren yerleştirilerek, kesi kapatılır. Bundan sonra da hastaya korse uygularız. Sonraki, 2 saatlik ameliyatı tamamlanmış olacaktır. Hastamız ameliyatın üçüncü gününde ise ayağa kalktığı zaman biraz zamanda öne eğik yürür, üçüncü günde ise rahat ve dik yürüyebilir.

  Drenleri ise 3. veya 6. gününde ağrısız bir şekilde alınabilir. Tekrar, 3. gününden itibaren de; hastamız banyo yapabilecektir. Ayrıca 3 hafta boyunca korse kullanmasını istemekteyiz. İşlemin sonrasında ise ilk 3 gün gerginlik hissedilir, ağrı azdır. Sezeryan ameliyatına kıyasla, çok daha hafif ağrı geçirdiklerini ifade etmektedir hastalarımız. Ama 14 günlük yara iyileşme süreci sonrasında iz bakımına başlanılır. Tabi çamaşırın altında kalmış olan yara izinin  ise bir süre sonra da silikleşmesi beklenilmektedir.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir