RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Karın Germe Ameliyatı

  Karın Germe Ameliyatı,Karın Germe Fiyatları Ankara,Antalya Karın Germe Fiyatları,Antalya Burun, Göz Kapağı, Meme, Yanak İnceltme, İmplant ve Göğüs Estetiği, Estetik Burun Bişektomi Plastik Cerrahi, Saç Ekimi Merkezi, Diş Kliniği

  Karın germe ameliyatı genellikle hamilelik sonrası veya kilo alıp verme sonrası karnında sarkma olan hastalara uygulanmaktadır. Bu ameliyatla göbek deliğinin altındaki kısmı tamamen çıkararak karın duvarı dediğimiz karın kaslarını orta hatta birbirine yaklaştırıp dikiş atıyor ve hastanın karın çevresinin her yerde daraltılmasını sağlıyoruz. Bu ameliyatta sıklıkla karın ve bel bölgesine yapılan lazer liposuction, karın germe ameliyatından pek fayda görmeyen bu bölgelerin tamamen küçültülmesini sağlar.

  Karın Germe Ameliyatı

  Lazer sayesinde sadece kullandığımız alanlarda daha etkili yağ yıkımı sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda cildin gerilmesini ve sarkmasını da önlüyoruz. 1,5 saate kadar süren tüm bu işlemler, hastamız bir gece hastanede kaldıktan sonra hastanın üç günden itibaren dik yürüme pozisyonunda günlük yaşamına dönmesini sağlar. Karın germe ameliyatından sonra üç hafta süreyle kullandığımız korse, basıncı artırarak derinin yere yapışmasını hızlandırır ve operasyonun yapıldığı bölgenin son şeklini alması birkaç ay sürse de fazlalıkların olduğu aşikardır. ameliyattan hemen sonra kayboldu. Tüm bu işlemler sadece kozmetolojik açıdan değil, hastanın fonksiyonel durumu ve genel sağlığı açısından da oldukça önemlidir.

  Hasta, kendisini öne çeken bu yükten kurtulmakta ve uzun vadede iskelet sisteminin sağlığını daha verimli bir şekilde korumaktadır. Aynı zamanda bel çevresinde yağ birikmesi, yapılan araştırmalara göre yaşamı tanımlayan bir özellik. Bu bölgedeki yağ kitlesinin ortadan kaldırılması hastalarımızın daha uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlarken, aynı bölgede yeniden yağlanma olasılığının ortadan kaldırılması, spor ve diyette olduğu gibi kaybedilen kiloların geri kazanılmasını da engellemektedir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir