RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Kepçe Kulak Ameliyatı

  Kepçe Kulak Ameliyatı

  Kepçe Kulak Ameliyatı Sık Sorulan Sorular Hakkında Mediface Antalya Websitemizden doktorumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Her yaştan hastamız, için kepçe kulak operasyonunu başarıyla gerçekleştirebilmekteyiz. 6 yaşında duyma organı olan kulak tam olarak geliştiği için, 6 yaşından itibaren tüm hastalarımız bize kepçe kulak şikayeti ile geldiklerinde; bu operasyon  çocuklarda genel anestezi, yetişkinlerde ise lokal anestezi yöntemi ile kolaylıkla yapılabilmektedir.

  Kepçe Kulak Ameliyatı Antalya

  Lokal veya genel metodu ile yaptığımız bu basit emliyatlar; hastanın kulağının arkasında hiçbir iz bırakmadan, kulak arkasından küçük bir kesi atılarak, bölgeden bir miktar kıkırdak çıkarılarak ve çıkarılan kıkırdıkları şekillendirilip yapılmaktadır.

  Hastalarımıza operasyondan sonra,  yaklaşık 2 hafta boyunca gece ve gündüz  kendilerinin özgürce seçtikleri bir kafa bandını takmalarını ve sonraki iki hafta boyunca bu bandı sadece geceleri takmalarını önermekteyiz. Ameliyattan 3 gün sonra da ilk kontrol için gelen hastalarımızın pansumanını açmakta ve kıyafetlerini çıkarıp saç bandı takmasını sağlamaktayız. 3. günden sonraki zamanlarda ise hastalarımız rahatlıkla duş alabilir ve günlük hayatlarına rahatça devam edebilirler.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir