RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Kırmadan Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

  Kırmadan Burun Estetiği Antalya Fiyatları 2021 Dr Hadi Nural

  Burun estetiği ameliyatlarında, eskiden geleneksel yöntemler kullanılıyordu. Fakat şimdilerde; biz Mediface Tıp Merkezi olarak; daha yeni ve son teknolojiyi içinde barındıran yöntemlerle burun estetiği yapmaktayız. En önemli yöntemlerden biri de; burun kemiklerini düzeltmemiz için çok sık kullandığımız yöntem olan piezo yöntemidir efendim.

  Uzman Doktorumuz Operatör Dr. Hadi Nural hocamız; Biz Mediface ekibi olarak; burun estetiği için piezo yöntemini uyguluyor, bu yöntemde kırıcı ve kesici aletler kullanmıyor, ultrasonik ses dalgaları kullanarak, diğer dokulara zarar görmesinin önüne geçiyoruz.

  Kırmadan Burun Estetiği

  Operatör Dr. Hadi Nural hocamız, geleneksel kırmadan burun estetiği operasyonları için kullanılan ultrasonik ses dalgası teknolojisi sayesinde; kemik üzerine daha hassas ve düzgün bir kesi atarak operasyon süresinini kısaltıyoruz.  İlkel keski ve kırıcı ekipmanlar kullanımının aksine; ultrasonik ses frekansı ile geleneksel burun estetiğinde olan kanama ve morarma riski ortadan kalkmaktadır  İşte bu yüzden gerçekleştirdiğimiz operasyonlarda; ameliyat sonrası hasta hiç ağrı hissetmez, ve şişlik şikayetleri minimuma düşmektedir dedi.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.