RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Kol Germe Antalya

  Kol Germe

  Kol germe Antalya ameliyatında kilo alımı vücudun diğer bölgelerinde olduğu gibi kollarda da kozmetik bir problem olarak ortaya çıkabilir. Özellikle yerçekimine maruz kalan alt humerus bölgesi, yağları kötü görünen ve sarkabilecek şekilde depoladığı için günlük hayatta kol egzersizlerinden faydalanamaz. Bazı hastalarda fazla kilolu olmakta bir sorun olmasa da bölge yapısal olarak çok kalınmış gibi görünebilir. Yukarıdaki koşullar, giyinikken ve kolları açıkken hastaları çok rahatsız eder.

  Kol germe Antalya ameliyatı nasıl yapılır?

  Önde yağlanma olan ve sarkması azalmış hastalarda bölgedeki küçük açık deliklerden iz bırakmadan gerçekleştirilen lazer liposuction, alt tarafta kalınlaşmaya neden olan yağ dokusunu kolayca alır ve cilt sarkmasına neden olmaz. Ameliyattan sonra bölge bandajlanır ve pansuman birkaç hafta devam eder. Olası şişlik ve morluklar yaklaşık bir hafta içinde iyileşir ve hasta yaklaşık bir saat içinde yeni, ince kollarına kavuşabilir.

  Kol germe Antalya hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir?

  Sarkan derinin ön planda olduğu durumlarda (özellikle bariatrik cerrahi sonrası ciddi kilo kaybı yaşamış hastalarda), etkilenen üst kolun alt iç kısmına dermektomi adı verilen deri ve deri altı dokusunun tamamen çıkarılması işlemi uygulanabilir. sarkarak. Hedef bölgedeki sarkmış dokular dikkatli bir planlamaya uygun olarak çıkarılır ve yara dikişlerle kapatılır. Alanda oluşacak kaçınılmaz etki, alt iç tarafta kaldığı için günlük yaşamda fazla dikkat çekmemektedir.

  Sonuç olarak basit ve tatmin edici olan işlem, bölgedeki sorunları düşük komplikasyon riski ile muhatap olmaktan kurtarır ve hastalara daha bol giysiler giyme fırsatı verir.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız antalya burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir