RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Lazer liposuction ameliyatı öncesinde zayıflama gerekiyor mu?

  Antalya Lazer Liposuction Ameliyatı,Lazer Liposuction Sonrası Deri Sarkması Lazer liposuction ameliyatı öncesinde zayıflama gerekiyor mu?

  Lazer liposuction ameliyatı öncesinde zayıflama gerekiyor mu? Lazer liposuction ameliyatında zaten amaç edindiğimiz şey hastamızın zayıflayıp, yakmaya çalıştığı yağlardan tamamı ile kurtulmaktır: Bu nedenle liposuction ameliyatı öncesi kilo vermeye ihtiyacınız yoktur.

  Lazer liposuction ameliyatı öncesinde zayıflama gerekiyor mu?

  Karın germe ameliyatında karın derisinin iyice sarkması için ameliyattan önce hastanın zayıflaması tavsiye edilirdi.

  Ancak bunu bile şu anda önermiyoruz. Lazer liposuction ile inceltme işleminin ardından hastamızın zaten karın derisini de alıyoruz. Hastalarımıza evde kilo verme işlemi zahmetini tamamen ortadan kaldırdığımız ve doğrudan hastalarımıza karın germe + liposuction uyguladığımız için hepsini bir anda çözüme kavuşturuyoruz.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

   

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir