RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Lazer Liposuction Ameliyatı

  Antalya Lazer Liposuction Ameliyatı,Lazer Liposuction Sonrası Deri Sarkması Lazer liposuction ameliyatı öncesinde zayıflama gerekiyor mu?

  Lazer Liposuction Ameliyatı. Lazer liposuction, belirli inatçı yağ bölgelerine sahip olan ve fazla kilolu veya uygun bir ortalama kiloda olmayan sağlıklı kişiler için en iyisidir. Lokal yağlama için kollar, kalçalar, üst kollar, sırt, diz içleri ve tabii ki karın gibi bölgelere lazer liposuction yapılır.

  Lazer Liposuction Ameliyatı Antalya

  Sağlık sorunları olan kişiler için lazer liposuction ameliyatı için özel önlemler gerekebilir. Bunun için bu kozmetik işlemi yapan cerrah tarafından ön görüşme yapılması gerekmektedir. Lipo lazer işlemi, tedavi odasında steril koşullar altında gerçekleştirilir. İşlem yapılacak bölge öncelikle işlemi yapacak deneyimli cerrah tarafından belirlenir. Çıkarılacak yağlı alan lokal anestezik solüsyon ile infiltre edilir. Lazer liposuctionda deri altından küçük bir kesi ile direkt olarak yağ içine girilir. Lazer ışını daha sonra yavaş ve sistematik bir şekilde ilgili alana yönlendirilecektir ve yağ hücrelerine odaklanır. Lazer ışınından çıkan enerji ve ısı, çevre dokular üzerinde herhangi bir zararlı etkiye neden olmadan yağ hücrelerini yok eder.

  Yağ hücrelerini yok etmenin yanı sıra lazer ısısı, kolajen ve yeni kolajen üretimini uyararak cildi sıkılaştırır. Vücudunuz bu sıvılaştırılmış yağı emer ve sonunda vücudunuzun doğal metabolizması yoluyla tamamen doğal olarak serbest bırakır. İşlem, tedavi edilen bölgeye bağlı olarak genellikle yaklaşık bir saat sürer. Genellikle minimum kanama , morluk yada şişlik olabilir. Lazer liposuction sonrasında kısa bir süre sonra normal aktiviteye dönmek mümkündür. Lazer liposuction inatçı sorunlu bölgelerden kurtulmak için idealdir. Genel sonuçlar, tedavi edilecek bölgedeki yağ miktarına bağlıdır. Bununla birlikte, iyileşmeler genellikle tedavinin altı haftasında ortaya çıkar ve tedaviden sonra dört aya kadar kademeli olarak iyileşmeye devam eder.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Antalya Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız antalya burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Pratiğimizde doğum yapan hastalarımıza daha çok meme altı hattından girmek için kas altı seviyesinde yuvarlak protezler uyguluyoruz. Ancak hastanın beklentilerine göre anatomik modeller (Drop) ve alışılmadık büyüklükte protezler de uygulayabiliyoruz. Ameliyattan yarım saat sonra hastalarımız üstlerini giyinip sutyenlerini takarak aynı gün rahatlıkla evlerine gidebilirler.

  3 gün sonra duş alma imkanı bulan hastalardan 3 hafta sutyenimizi kullanmaları istenir. Bu nedenle iyileşme süresi çok kısadır ve hasta birkaç gün içinde rahatlıkla günlük hayatına dönebilir. Kasların ve derinin gevşemesi ve memelerin normale dönmesi birkaç ayı bulabilir. Bu bilgiler ışığında doğuştan hastalarımız da diğer hastalarımız gibi istedikleri görünüme kısa sürede kavuşabilir ve kendilerini daha iyi hissedebilirler.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir