RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Lazer liposuction ile sırt inceltme işlemi

  Lazer liposuction ile sırt inceltme işlemi

  Lazer liposuction ile sırt inceltme işlemi. Lazer liposuction denilince bazı hastalarımız diğer bölgeler gibi sırt bölgesinden şikayet etmektedir. Sırt dediğimiz kısım, kürek kemiğinin alt kısmında ve belin üst kısmında karın kısmının devamı gibi görünen bölge olan bel arkasıdır. Diğer bölgelere yaptığımız gibi bu bölgelere de lazer liposuction uygulayabiliyoruz. İşlemi uyguladığımız yerlerde incelmeleri rahatlıkla görebiliyorsunuz.

  Lazer liposuction ile sırt inceltme Antalya

  Hastalarımız bu operasyonun neticesindeki sırt bölgesindeki katlı durumdaki kısımlardan kurtulmaktadır. Ameliyattan sonra dikkat edilecek husus yoktur, hastalarımız operasyon sonrasında sırt üstü yatabilirler. Ve ameliyattan sonra da günlük hayatlarına konforlu şekilde devam edebilirler.

   

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

   

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir