RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Lazer Liposuction Sonrası Deri Sarkması Yaşar mıyım?

  Antalya Lazer Liposuction Ameliyatı,Lazer Liposuction Sonrası Deri Sarkması Lazer liposuction ameliyatı öncesinde zayıflama gerekiyor mu?

  Lazer Liposuction Sonrası Deri Sarkması Yaşar mıyım? Günümüzde lazer liposuction, teknoloji ile geliştirilen klasik liposuctiona ayna tutuyor. Klasik liposuctionda içindeki yağları alınan cilt iyileşme sürecinde kendi haline bırakılırken, lazer liposuctionda lazerin cilt altı dokusuna uygulanmasıyla bu bölgelerde oluşan fibrozis cildin eskisi gibi sarkmasını engelliyor ve dokudan kaslara yapışmasını sağlar. Bu nedenle klasik liposuction işleminde, mevcut sarkmalar sıkılaştırma dışında herhangi bir yöntemle tedavi edilemezken lazer liposuction klasik liposuction işlemindeki gibi deride sarkmalara neden olmaz.

  Lazer Liposuction Sonrası Deri Sarkması

  Üstelik, uygulanan lazer ışınlarının tesir göstermesiyle, yağ yıkımı daha etkin ve hızlı bir şekilde sağlanmakta. Ameliyat sonrasında iyileşme ise daha kısa sürmekte ve aktif zayıflama süreci sadece ameliyattan sonraki zamanda değil, işlemden sonraki ilerleyen aylarda da kalıcı olarak devam etmektedir.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Antalya Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız antalya burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir