RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Lazer Liposuction

  Lazer Liposuction

  Lazer Liposuction. En sık gerçekleştirdiğimiz estetik ameliyatlardan biri lazer liposuctiondır. Günümüzde lazerlerin de etkisiyle ameliyatlarımız daha kolay ve teknolojik duruma gelmiştir. Daha önceki liposuction işlemlerine kıyasla lazer işlemi, ameliyat sonrası cildi eritme ve sıkılaştırma açısından daha iyi performans sağlayabilir. Küçük alanlar dışında genellikle hastalarımızı genel anestezi altında ameliyat ediyoruz.

  Lazer Liposuction Antalya

  Hedef bölge olarak lazer liposuction’ı hastalarımız için çene bölgesi, koltuk altları, meme uçları, karın, bel bölgesi, her iki uyluk içi, kalça ve dizler ve kalça bölgesini tepeden tırnağa şekillendirmede rahatlıkla kullanabiliyoruz. Tamamen risksiz bir ameliyattır. Sadece işlem yapacağımız bölgelere minik minik delikler açmamız gerekmekte. Bu deliklerden önce lazerle gidip yağları erittikten sonra liposuction yapıyoruz. Liposuction işleminden sonra tekrar lazerle girip cilt sıkılaştırma işlemi yapıyoruz. Aynı zamanda hastalarımızla birlikte tüm bu alanları yapma imkanına sahibiz.

  Hastamıza korse giydirerek operasyonu tamamlıyoruz. Hastamız ameliyattan çıktığında bölgeye göre karın korsesi, bacak korsesi, kol korsesi giymektedir. Bahsettiğim bu işlemlerin hepsini yapmasaydık hastamız aynı gün eve taburcu olabilmektedir. Hepsini bir arada yaparsak hastalarımızı en fazla bir gece yatışı beklemektedir. Ameliyattan sonra hastalarımız korseleri ile birlikte dışarı çıkarılmaktadır. Üçüncü günden itibaren duş alabilirler. Sonrasında ameliyat ettiğimiz bölgelerde bir miktar ödem görüyoruz ancak birkaç hafta sonra tamamen azalıyor ve hastalarımız daha ince bel, daha ince bacak ve kollara kavuşabiliyor.

  Genellikle hastalarımızın bir kısmı “Diyet ya da egzersizle o kiloları verebilirim” diye iddia ediyor ama bizim uygulamamız çok farklı. Vücuttan aldığımız yağlar ameliyattan sonra aynı yerlerde depolanamaz. Yağ kitlesi spor sonrası veya diyet sonrası hacimce azalmadığı için hastalarımız tekrar kilo alabilmektedir. Ancak lazer liposuction ile hastalarımızda yağ hücreleri miktarını ciddi oranda azalttığımızdan ötürü için aynı bölgeler tekrar yağ depolama eğilimi göstermez. Bu nedenle ameliyat ettiğimiz hastalarımızın bölgeleri ömür boyu ince kalacaktır.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

   

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir