RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Liposuction Antalya Nedir ?

  Antalya Lazer Liposuction Ameliyatı,Lazer Liposuction Sonrası Deri Sarkması Lazer liposuction ameliyatı öncesinde zayıflama gerekiyor mu?

  Liposuction Antalya Nedir ? Günümüzde teknolojik gelişmelerin artmasıyla birlikte lazer kullanımı pek çok alanda olduğu gibi sağlık alanında da aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Plastik cerrahi pratiğinde lazer kullanım alanlarından biri de liposuctiona ek olarak kullandığımız lazerdir. Lazer liposuction, geleneksel liposuction’a göre birçok avantaja sahiptir. Birincisi liposuction performansı açısından en iyisidir, ikinci önemli faktör ise klasik liposuction nedeniyle oluşabilecek cilt sarkmasının lazer liposuctionda oluşmamasıdır.

  Liposuction Antalya Nedir ?

  Çoğunlukla günlük cerrahi olarak yaptığımız Antalya lazer liposuction operasyonu karın, bel, sırt, kollar, bacaklar, çene ve kalçalar gibi vücudun yağ biriktiği tüm bölgelerine uygulanabilmektedir. Herhangi bir kesi yapılmadan 2-3 milimetrelik delikler açılır, önce lazerle yağlar eritilir, Liposuction Antalya Nedir? ardından yağlar alınır ve son olarak tekrar lazerle cilt sıkılaştırma işlemi yapılır.

  Ameliyattan sonra tedavi edilen bölgeye korse yerleştirilir ve hasta aynı gün taburcu edilir. Operasyon sonrasında hastalarımızın ağrılarının hafif şişlik ve morluk dışında olmasını beklemiyoruz, hastalarımız aynı gün içerisinde günlük hayatlarına dönebilmektedir. Lazer kaynaklı sertliğin azalması ve sıkılaşma ve rahatlamanın son halini alması ortalama sekiz hafta sürer, ancak yaranın iyileşmesi ve vücudun tam olarak oluşması altı aydan bir yıla kadar sürebilir.

  Aynı işlem lokal anestezi ile çene bölgesine de yapılabilir, daha sonra korse yerine küçük bir bant ile sıkılaştırma yapılabilir. Lazer liposuction yapılan bölgelerin işlem sonrasında ömür boyu yağ depolaması daha az olasıdır. Fizyolojiye bağlı olarak yağ hücrelerinin sayısının azalması nedeniyle, aynı bölgede kalan daha az yağ hücresi, hastanın kilosu artsa bile asla eskisi kadar yer kaplamaz. Lazer liposuction en etkili ve en güvenli lokalize liposuction yöntemidir.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir