RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Meme Büyütme Ameliyatında Kullanılan Protezi Çeşitleri

  Meme Protezi Antalya,Meme Büyütme Ameliyatları Sonrası İşlemler,Meme Büyütme Ameliyatında Kullanılan Protezi Çeşitleri ,Meme Büyütme,Antalya Burun, Göz Kapağı, Meme, Yanak İnceltme, İmplant ve Göğüs Estetiği, Estetik Burun Bişektomi Plastik Cerrahi, Saç Ekimi Merkezi, Diş Kliniği

  Meme Büyütme Ameliyatında Kullanılan Protezi Çeşitleri Nelerdir? Meme büyütme, operasyon süresi açısından en kısa operasyonlardan biri (30 dakika) olarak kabul edilir ve meme büyütme alanında en sık yapılan operasyondur. Sonuçlar açısından, en tatmin edici olanlardan biridir. Bir düşünün, yarım saat içinde medyada gördüğünüz, her gün hayalini kurduğunuz o sevimli kızların göğüslerine sahip olacaksınız ve tüm süreç hastanede kalmanıza gerek kalmadan sadece bir günde tamamlanıyor. Süreç yine ölçüm ve planlama ile başlar.

  Meme Büyütme Ameliyatında Kullanılan Protezi Çeşitleri Nelerdir?

  İlk muayeneye gelen hastanın meme ölçüleri ve beklentileri tartışılır ve gerekirse önceden fotoğraflar kullanılarak sunulur. İki model var. Birincisi yuvarlak, ikincisi anatomik (damla). Yuvarlak model memenin üst kısmını doldurur ve göğüs bölgesini destekleyici bir sütyene ihtiyaç duymadan dolgun tutarken, memenin orijinal anatomik şekline mükemmel uyum sağlar. Belirtilecek ikinci değişken boyuttur. Hastanın boyu, kilosu, meme yapısı ve tahmini bu konuda kritik faktörlerdir.

  Genel olarak, ödemin azalmasıyla tamamlanan uzun süreli operasyonda, tam oturan bedenden bir beden büyük seçmek hastaları daha çok memnun eder. Hacim açısından genel beklentiyi öğrendikten sonra, işlem sürecinde olası tüm hacim modellerini deneyerek hacmin anlık görüntüsünü almak mümkündür. Dren dediğimiz drenaj hortumlarını kullanmadığımız bu basit işlem, hastanın üç hafta boyunca kullanacağı bir sutyen takması ile sonlanır ve operasyondan sadece üç gün sonra duş ücretsizdir. En sık sorulan ilk sorular emzirme yeteneği ile ilgilidir ve herhangi bir risk yoktur. Cevap, akla gelen ikinci Kanser ilişkisinde de aynıdır. Kansere neden olmaz ve kanseri gizlemez. Tüm bu bilgiler ışığında meme büyütme ameliyatı olmadan mutlu olamayacak bir kızın dönemini boşa harcamak yerine…

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Antalya Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız antalya burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Pratiğimizde doğum yapan hastalarımıza daha çok meme altı hattından girmek için kas altı seviyesinde yuvarlak protezler uyguluyoruz. Ancak hastanın beklentilerine göre anatomik modeller (Drop) ve alışılmadık büyüklükte protezler de uygulayabiliyoruz. Ameliyattan yarım saat sonra hastalarımız üstlerini giyinip sutyenlerini takarak aynı gün rahatlıkla evlerine gidebilirler.

  3 gün sonra duş alma imkanı bulan hastalardan 3 hafta sutyenimizi kullanmaları istenir. Bu nedenle iyileşme süresi çok kısadır ve hasta birkaç gün içinde rahatlıkla günlük hayatına dönebilir. Kasların ve derinin gevşemesi ve memelerin normale dönmesi birkaç ayı bulabilir. Bu bilgiler ışığında doğuştan hastalarımız da diğer hastalarımız gibi istedikleri görünüme kısa sürede kavuşabilir ve kendilerini daha iyi hissedebilirler.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir