RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Meme Büyütme Ameliyatları Sonrası İşlemler

  Meme Protezi Antalya,Meme Büyütme Ameliyatları Sonrası İşlemler,Meme Büyütme Ameliyatında Kullanılan Protezi Çeşitleri ,Meme Büyütme,Antalya Burun, Göz Kapağı, Meme, Yanak İnceltme, İmplant ve Göğüs Estetiği, Estetik Burun Bişektomi Plastik Cerrahi, Saç Ekimi Merkezi, Diş Kliniği

  Meme Büyütme Ameliyatları Sonrası İşlemler. Günlük yaptığımız meme büyütme operasyonu yaklaşık yarım saat sürüyor ve yarım saat sonra hasta giyinip ameliyattan sonra üç hafta boyunca kullanacağı özel sütyenini giyiyor ve odasına alındıktan 4 saat sonrasında hasta rahatlıkla evine gidebiliyor.

  Meme Büyütme Ameliyatları Sonrası İşlemler

  Ameliyattan sonraki ilk üç gün boyunca hasta evde istediğini yapabilir. Kıyafet giymenize gerek yoktur, sadece bölgeyi ıslatmamanız önerilir. Hastaneden taburcu olduktan sonra ağrı olması durumunda ihtiyati antibiyotik ve ağrı kesici reçete edilir. Meme büyütme operasyonundan üç gün sonra hastanın ilk kontrolü alınır, memeyi sıkılaştıran bağlar ve silikon çevresi çıkarılır ve genellikle meme altı olmak üzere üç santimetrelik kesi hattına günde iki kere bandaj püskürtücü uygulaması istenir.

  Meme büyütme ameliyatının üçüncü gününden sonra banyo boşaltılır ve bir hafta sprey kullanan hasta bir hafta sonra kısaltıcı kremleri kullanmaya başlar. Yine ilk haftadan sonra memelerin normal durumunu hızlandırmak için masaj önerilir. Bu masaj ile zamanla yerçekimi ile kaslar ve deri gevşetilerek göğüslerin doğal şekli hızlandırılır ve ödem azaltılır.

  Protez ameliyatı sonrası hastaların en sık sorduğu soru memenin üst kısımlarının ne kadar süre kalacağı ve sıkılığının ne zaman geçeceğidir. Genel olarak bu süreç vücuda göre değişir ancak memenin son şeklini alması bir yılı bulabilir. Bu süre içerisinde memedeki silikon proteze uyum sağlayacak, yumuşayacak ve hareketli hale gelecektir.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Antalya Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız antalya burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Pratiğimizde doğum yapan hastalarımıza daha çok meme altı hattından girmek için kas altı seviyesinde yuvarlak protezler uyguluyoruz. Ancak hastanın beklentilerine göre anatomik modeller (Drop) ve alışılmadık büyüklükte protezler de uygulayabiliyoruz. Ameliyattan yarım saat sonra hastalarımız üstlerini giyinip sutyenlerini takarak aynı gün rahatlıkla evlerine gidebilirler.

  3 gün sonra duş alma imkanı bulan hastalardan 3 hafta sutyenimizi kullanmaları istenir. Bu nedenle iyileşme süresi çok kısadır ve hasta birkaç gün içinde rahatlıkla günlük hayatına dönebilir. Kasların ve derinin gevşemesi ve memelerin normale dönmesi birkaç ayı bulabilir. Bu bilgiler ışığında doğuştan hastalarımız da diğer hastalarımız gibi istedikleri görünüme kısa sürede kavuşabilir ve kendilerini daha iyi hissedebilirler.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir