RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Meme Küçültme Ameliyatı Antalya

  Meme Küçültme Ameliyatı 2021 Antalya

  Meme Küçültme Ameliyatı Antalya uygulamasını daha çok orta ve ileri yaş grubu hastalara uygulasak da genç hastalarımız da meme büyüklüğünden rahatsız olabiliyor. Meme büyüklüğü hastalarımızda ağrı, sırt ağrısı, boyun ağrısı, sütyen askısı izleri, meme altında kızarıklık gibi şikayetlere neden olur. Genellikle bu bozukluklar ergenlikten sonra ortaya çıkar ve daha sonra hamilelik ve emzirme gibi durumlarla artar.

  Meme Küçültme Ameliyatı Antalya

  Bu nedenle meme küçültme ameliyatı her yaş grubuna uygulanabilir ancak özellikle genç hastaların endişeleri ameliyat sonrası emzirme ve meme başı hissinin kaybı ile ilgilidir. Uyguladığımız yöntem, süt kanallarını ve meme başı hissini koruyarak genç hastalarımızı erken yaşta meme ağırlığından kurtarabilir. Ameliyat yaklaşık 2,5 saat sürer, rezistans dediğimiz hortumlar kullanılmaz ve hastalarımız aynı gün akşam evlerine gidebilirler.

  Ameliyattan sonra herhangi bir pansuman yapılmasına gerek yoktur ve hastaya uyguladığımız sutyen ile hastamız sadece ilacını içerek evde üç gün geçirebilmektedir. Üçüncü günün sonunda ilk kontrollü hastamız pansumanını bitirir, sprey bandaj uygular ve ameliyat sırasında giyilen sutyeni üç hafta boyunca takması talimatı verilir.

  Meme Küçültme Ameliyatı Antalya Sonrası

  Ameliyattan sonra meme başı dışında başka bir bölgeden dikiş alınmaz. Bu ameliyatla meme başı ideal seviyeye yükseltilir, meme ucu ideal boyuta getirilir, alt tarafta ağırlık yapan kitle küçültülür ve aynı zamanda ereksiyon yapılır ve üstteki kitle görüntülenir. memenin bir parçası.

  Memenin görünümü ameliyattan birkaç ay sonra ödemin azalmasıyla son şeklini alır. Ameliyattan sonraki günden itibaren hastalarımız sütyen takarak günlük hayatlarına rahatlıkla dönebilmekte ve 3. günden itibaren duş alabilmektedir. Ameliyat sonrası ağrı yok denecek kadar azdır ve hastalara ameliyattan sonra yapmamaları gereken hiçbir şeyi yapmaları önerilmez.

  Yara izi bakımı üç ila altı ay sürer, bu nedenle hasta adaylarımız, ağrısız bir günübirlik ameliyat olduğunu bilerek, hayatlarının geri kalanında kendilerini rahat ettirecek bu ameliyata gönül rahatlığıyla karar verebilirler.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Antalya Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız antalya burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Pratiğimizde doğum yapan hastalarımıza daha çok meme altı hattından girmek için kas altı seviyesinde yuvarlak protezler uyguluyoruz. Ancak hastanın beklentilerine göre anatomik modeller (Drop) ve alışılmadık büyüklükte protezler de uygulayabiliyoruz. Ameliyattan yarım saat sonra hastalarımız üstlerini giyinip sutyenlerini takarak aynı gün rahatlıkla evlerine gidebilirler.

  3 gün sonra duş alma imkanı bulan hastalardan 3 hafta sutyenimizi kullanmaları istenir. Bu nedenle iyileşme süresi çok kısadır ve hasta birkaç gün içinde rahatlıkla günlük hayatına dönebilir. Kasların ve derinin gevşemesi ve memelerin normale dönmesi birkaç ayı bulabilir. Bu bilgiler ışığında doğuştan hastalarımız da diğer hastalarımız gibi istedikleri görünüme kısa sürede kavuşabilir ve kendilerini daha iyi hissedebilirler.

   

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir