RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Meme Protezi Ameliyatının Öncesi

  Meme Küçültme Ameliyatı 2021 Antalya

  Meme Protezi Ameliyatının Öncesi hastamızı kliniğimizde görüp şekline ve boyutuna birlikte karar veriyoruz. Hastalarımız genellikle doğal bir sonuç için anatomik protez kullanmayı beklese de, hastalarımıza uzun vadede memnun kalmaları için sıklıkla yuvarlak protez önermekteyiz. Bunun nedeni zamanla hastalarımızın memelerinin üst kısmının yerçekimi gibi nedenlerle boşalması veya sönmesidir.

  Meme Protezi Ameliyatının Öncesi Nasıldır?

  Anatomik protezin üst kısmı zaten zayıf olduğu için bu genellikle ödem bittikten sonra üst kısmın dolgunluğunu pasif bir forma dönüştürür. Yuvarlak protez ise hastalarımızın doğallaşırken sıklıkla kullanmak zorunda olduğu destekleyici sütyen ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Elbette anatomik protez önerdiğimiz hastalarımız da var. Bu hastalar hasta grubumuzdaki erken yaştaki kadınlardır. Memenin üst kısmının salgılanması ileri yaş grubu için sorun olduğundan yuvarlak protez bu hastalarda daha iyi sonuç verir.

  Meme ölçüsünü belirlerken hastamızın meme çapını ve meme uçlarının seviyesini dikkate alarak ortalama büyüklüğü belirliyoruz. Bu bedeni tanımlarken hem anatomik uyumu hem de hastamızın beklentisini ön planda tutuyoruz. Ortalama olarak belirlediğimiz ölçü ile birlikte ameliyat için birkaç küçük hacim ve birkaç büyük protez alıp hacim dediğimiz bu ameliyat için ampirik modelleri her iki memede ayrı ayrı deneyip orjinal protezi uyguluyoruz. hasta için mükemmel boyut Anatomik olarak ve hasta beklentilerini karşılar.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Antalya Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız antalya burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Pratiğimizde doğum yapan hastalarımıza daha çok meme altı hattından girmek için kas altı seviyesinde yuvarlak protezler uyguluyoruz. Ancak hastanın beklentilerine göre anatomik modeller (Drop) ve alışılmadık büyüklükte protezler de uygulayabiliyoruz. Ameliyattan yarım saat sonra hastalarımız üstlerini giyinip sutyenlerini takarak aynı gün rahatlıkla evlerine gidebilirler.

  3 gün sonra duş alma imkanı bulan hastalardan 3 hafta sutyenimizi kullanmaları istenir. Bu nedenle iyileşme süresi çok kısadır ve hasta birkaç gün içinde rahatlıkla günlük hayatına dönebilir. Kasların ve derinin gevşemesi ve memelerin normale dönmesi birkaç ayı bulabilir. Bu bilgiler ışığında doğuştan hastalarımız da diğer hastalarımız gibi istedikleri görünüme kısa sürede kavuşabilir ve kendilerini daha iyi hissedebilirler.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir