RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Meme Protezi Antalya

  Meme Protezi Antalya,Meme Büyütme Ameliyatları Sonrası İşlemler,Meme Büyütme Ameliyatında Kullanılan Protezi Çeşitleri ,Meme Büyütme,Antalya Burun, Göz Kapağı, Meme, Yanak İnceltme, İmplant ve Göğüs Estetiği, Estetik Burun Bişektomi Plastik Cerrahi, Saç Ekimi Merkezi, Diş Kliniği

  Meme Protezi Antalya. 1962 yılında ilk meme implantı ameliyatı yapıldığından beri meme implantlarının güvenilirliği zaman zaman tartışılmıştır. Bu dönemde hastaların meme implantları ile ilgili en önemli endişesi meme kanserine neden olup olmadığıdır. Bir süre önce bir marka protez tarafından yapılan protezler son derece nadir de olsa bir kanser türüyle ilişkilendiriliyordu ancak bu protezin üretimi durduruldu ve protez uygulayan ve çıkaran hastalar geri çağrıldı. Yaklaşık 60 yıldır göğüsleri büyütmenin en güvenli yolu.

  Meme Protezi Antalya

  Son zamanlarda üretilen bazı implantların meme protezinin yerini aldığına inanılsa da, bu implantların meme kanserine neden olup olmadığı veya meme kanserini gizleyip gizlemediği henüz netlik kazanmadı çünkü şimdiye kadar meme protezi antalya için uzun süreli çalışmalar yok. Dünya Sağlık Örgütü’nün tavsiyelerine göre meme implantı yaptıran tüm kadınlara aylık manuel meme muayenesi, yaş grubuna göre belirli zamanlarda meme ultrasonu ve belirli aralıklarla mamografi yaptırılması önerilmektedir. Bu hastalara protezi olmayan kadınlardan farklı bir tedavi uygulanmaz.

  Hastaların meme protezi ile ilgili bir diğer endişesi de emzirme ile olan ilişkisidir. Meme protezi ister kas altı ister kas üstü seviyede olsun, süt kanalları veya meme bezleri ile olumsuz bir ilişki göstermez, bu nedenle hastalar meme protezini uyguladıktan sonra emzirme fonksiyonlarını kolayca yerine getirebilirler. Aynı zamanda protez cerrahisi meme ucu hissine herhangi bir zarar vermez.

  Göğüs protezi yaşlanmaz, aşınmaz veya vücutta patlamaz; Ancak yıllar içinde vücudumuzda meydana gelebilecek yaşlanmaya bağlı değişikliklerin bir kısmı protezin meme ile olan ilişkisini değiştirerek bazı şekil bozukluklarına neden olabilir. Bu deformiteler, protez cerrahisinden on yıllar sonra ameliyat gerektirebilir ve muhtemelen protezin dikilmesi veya yeniden boyutlandırılması. Ancak tüm bunlar hastaya protez yaptırırken endişe edilecek unsurlar değildir. Meme gelişiminin tamamlandığı 18 yaşından itibaren hastalara meme protezleri güvenle uygulanabilir. Yaklaşık 30 dakika süren günlük bir ameliyatla, görünmeyen bir bölgede bulunan yaklaşık 3,5 cm uzunluğunda küçük bir iz tamamlanır ve giderek daha belirgin hale gelir.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir