RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Mini Karın Germe

  Mini Karın Germe

  Mini Karın Germe, Antalya, Fiyatları 2021. Hastamız sadece göbek deliğinin altındaki kısımda sarkma ve cilt kırışıklıklarından şikayet ediyorsa mini karın germe düşünülebilir. Karın derisi ancak tam karın germe ameliyatı ile aynı büyüklükte açılan bir kesiden girilerek göbeğe kadar kaldırılır.

  Mini Karın Germe

  Böylece göbek deliğinin şekli veya yeri değişmemektedir. Göbek altındaki derinin üçte ikisi çıkarılır. Hastanın kilo durumuna veya kas / yağ oranına liposuction düşünülebilir. Dren kesinlikle kullanılmaz, hastanın öne eğik şekilde yürümesine gerek kalmaz ve hasta aynı gün evine gidebilir ve günlük hayatına devam edebilir.

   

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir