RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Popo Estetiği

  Popo Estetiği

  Popo Estetiği. Popo büyütme için bize gelen hastalarımızın şikayetleri kalçanın üst kısmında boşluk ve alt kısmına doğru sarkma olmaktadır. Bu hastalar için iki yöntem öneriyoruz. Birincisi kalıcı ve uzun süreli bir uygulama olan kalça protezidir. Kalça Protezi silikondan yapılan bir üründür.

  2 Kalça arasından açılan minik kesilerden genel anestezi altında her iki tarafa da hastanın vücuduna göre ve kendisinin de uyyumlu gördüğü protezleri kalçasına nüfuz ettiriyoruz. Ameliyattan sonra hastalarımızı zor süreç beklememektedir. yara iyileşmesi olayından sonra hastalarımız normal hayatlarına devam etmektedirler. İkinci yöntemimiz ise Brezilya popo estetiği olarak bilinen kalçaya bir miktar yağ dolgusu ve bir miktar lazer liposuction uyguladığımiz bir yöntemdir.

  Popo Estetiği Antalya

  Hastanın bacaklarından veya karnından alınan yağları hastanın kalçasının genellikle daha sönük derecedeki poponun üst kısımlarına enjekte ediliyor. Aynı zamanda kalça ile bacak arasındaki eklem bölgesine lazer liposuction uyguladığımızda hastalarımız daha dik ve yuvarlak kalçalara sahip oluyor. Bu son yıllarda kalça estetiğinin en önemli yöntemlerinden biridir ve oldukça umut verici sonuçları vardır. Her iki şekilde de hastalarımız ameliyattan sonra çok zor süreçleri beklemiyorlar. Ameliyattan sonra bir miktar ödem yani şişlik ve muhtemelen bir miktar morarma olabiliyor. Ameliyat sonrası hastalarımıza 3 hafta kadar korse takmalarını öneriyoruz. Bundan sonra hastalarımız da gönül rahatlığıyla günlük yaşantılarına devam edebilirler.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir