RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Post Bariatrik Cerrahi

  Post Bariatrik Cerrahi

  Post Bariatrik Cerrahi. Son yıllarda obeziteyi bir, kabus olmaktan çıkaran bariatrik cerrahi adı verilen, tüp mide veya mdie küçültme gibi  cerrahi girişimlerin yaygınlaşması sonucu, çok fazla kilo vermiş olan hastalarımızın sarkma şikayetleri de önemli ölçüde artmıştır. Bu tür operasyonları geçiren hastaların ciltleri, belki de iradeleri spor ve diyetle zayıfladığı için derileri genişler ve bu tür bir zayıflama sonrasında da cilt eskisi gibi toparlanamamaktadır.

  Bizle Bu hastalara post-bariatrik cerrahi dediğimiz bazı sıkılaştırma ve daraltma işlemleri uyguluyoruz. Çok kilo veren hastalarımızda özellikle kollarda, göğüslerde, karın ve bacaklarda sarkmalar olabilir. Bu sarkmaları ameliyatla alabiliyoruz. Kol germe, karın germe, meme küçültme ve uyluk germe post-bariatrik cerrahide yer alan cerrahi işlemlerdir.

  Bunu hastalarımızın şikayetlerine göre tek tek ya da hepsini birlikte yapabiliriz. Ameliyattan sonra hastalarımızın ameliyat olduğu bölgelere korse yerleştiriyoruz. Ameliyattan sonra yara bakımı, yara izi bakımı gibi işlemler onları beklemektedir. Fazla kilolarından kurtulan hastalarımız da uyguladığımız bu işlemlerle sarkık ciltlerinden de kurtuluyorlar, daha zinde ve güzel bir vücuda kavuşmuş oluyorlar.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir