RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Revizyon Rinoplasti Antalya

  Revizyon Rinoplasti,Antalya Burun, Göz Kapağı, Meme, Yanak İnceltme, İmplant ve Göğüs Estetiği, Estetik Burun Bişektomi Plastik Cerrahi, Saç Ekimi Merkezi, Diş Kliniği

  Revizyon Rinoplasti Antalya söz konusu olunca daha önce başarısız burun estetiği operasyonu geçirmiş veya şekil bozukluğu olmamasına rağmen; nefes alma sıkıntısı nedeniyle burun ameliyatı geçirmiş hastaların da şekil bozukluğu değilse de bazen tekrar nefes alamama, bazen de şekil bozuklukları nedeniyle tekrar ameliyat olma ihtiyacı duyabilirler.  Bu ikinci, üçüncü veya sonraki ameliyatlara revizyon cerrahisi denmektedir.

  Revizyon Rinoplasti Antalya

  Daha önce ameliyat edilmemiş bir burunla ameliyat büyük bir özen ve uzmanlık gerektirirken, daha önce ameliyat edilmiş bir buruna  müdahale etmek daha da zordur. Daha hastanın burnunu açarken, gerekli düzeltmeleri yapmaktan bahsetmiyoruz bile, birçok zorluk ve riskler bizi beklemektedir. Bu nedenle, düzeltmeleri planlarken hedefe yönelik bir yaklaşımla nokta vuruşlu olarak yapılacak olan düzeltmeler yapmak daha mantıklı görünecek. Ameliyat sırasında gerekirse; destekleyici doku elde etmek için bir parça kulak veya kaburgadan kıkırdak doku alınması gerekebilir. Ameliyat sayısı arttıkça riskler de artmakta ve işlem süresi de bir hayli uzamaktadır.

  Bu sebepten ötürü revizyon cerrahisinin beklentilerini karşılamak için hem hastanın hem de hekimin dikkatli düşünmesi ve makul yaklaşımlar planlaması en doğrusu olacaktır.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Antalya Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız antalya burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir