RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Rinoplasti Antalya

  Günümüzde Burun Estetiği,Rinoplasti Antalya,Burun Estetiği (Rinoplasti) Antalya

  Rinoplasti Antalya söz konusu olunca, tüm yaştaki insanlarda yüz güzelliğini olumlu olarak etkileyen en önemli cerrahi işlem rinoplasti antalya işlemidir. Çok kısa ve basit bir süreçle hastanın hayatını değiştirebilir ve sonrasında kendisini mutlu ve kendinden emin hissetmesini sağlayabilir. Rinoplasti de günlük olarak yapılır, yaklaşık 1.5 saat sürer ve hastanın ameliyattan hemen sonra günlük hayatına dönmesini sağlar.

  Rinoplasti Antalya

  Ameliyat sonrasındaki proses, tamamen ağrısız olmakta ve gözler altında oluşabilecek küçük morluklar atel alınana kadar yaklaşık bir hafta içinde tamamen kaybolur. Deformite ile birlikte solunum problemi yaşayan hastaların bu rahatsızlığı, hastanın sonraki yaşamına herhangi bir olumsuzluk katmayacak şekilde aynı ameliyatta giderilebilir.

  Bu işlemden sonra tampon kullanılmaz, sadece atel adı verilen silikon kanüller kullanılır. Kanül burunda üç güne kadar kalır. Hasta bu üç gün boyunca burundan nefes almakta biraz zorluk çekse de kanül çıkarıldıktan sonra daha rahat nefes alabilir.

  Ameliyattan sonraki yedinci gün atel ve dikişlerin alınması ile hastanın ameliyat olduğunu anlamak bile imkansız hale gelir. Elbette ameliyattan sonra bir miktar ödem olacaktır, bu ödemin çoğu ilk haftalarda, küçük bir kısmı ise sonraki aylarda tamamen kaybolacaktır.

   

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Antalya Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız antalya burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Pratiğimizde doğum yapan hastalarımıza daha çok meme altı hattından girmek için kas altı seviyesinde yuvarlak protezler uyguluyoruz. Ancak hastanın beklentilerine göre anatomik modeller (Drop) ve alışılmadık büyüklükte protezler de uygulayabiliyoruz. Ameliyattan yarım saat sonra hastalarımız üstlerini giyinip sutyenlerini takarak aynı gün rahatlıkla evlerine gidebilirler.

  3 gün sonra duş alma imkanı bulan hastalardan 3 hafta sutyenimizi kullanmaları istenir. Bu nedenle iyileşme süresi çok kısadır ve hasta birkaç gün içinde rahatlıkla günlük hayatına dönebilir. Kasların ve derinin gevşemesi ve memelerin normale dönmesi birkaç ayı bulabilir. Bu bilgiler ışığında doğuştan hastalarımız da diğer hastalarımız gibi istedikleri görünüme kısa sürede kavuşabilir ve kendilerini daha iyi hissedebilirler.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir