RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Silikon Meme Ameliyatı

  Silikon Meme Ameliyatı,Antalya Burun, Göz Kapağı, Meme, Yanak İnceltme, İmplant ve Göğüs Estetiği, Estetik Burun Bişektomi Plastik Cerrahi, Saç Ekimi Merkezi, Diş Kliniği

  Silikon meme ameliyatı sonrası oluşabilecek 2 önemli yan etikleri vardır. Bu konularla ilgili sualler, ameliyat öncesinde hastalarımız tarafından sıklıkla dile getirilmektedir, bu konuların sıklıkla yaşanılmadığı ve hastanın hayatında büyük sorunlara neden olmadığı açıklanmaktadır.

  Göğüs büyütme ameliyatımızda olduğu gibi bu konuda da en sık sorulan soru ameliyat sonrası kapsül kontraktörü sorunudur. Kapsül oluşumu hastalar arasında temel sorun olarak bilinse de bu, protez cerrahisi sonrası rutin olarak izlenen bir süreçtir. Asıl sorun, rutin olarak oluşturulan kapsülün zamanla büzülmesi ve küçülmesi yani deforme olmasıdır.

  Silikon Meme Ameliyatı

  Bu soru, özellikle geçmişte çok kullanılan ve günümüzde rutin olarak kullandığımız pürüzlü yüzeyli protezlerde nadiren görülen düz yüzeyli protezlerde sıkça karşılaşılan bir sorudur. Aslında günümüzde rutin olarak kullandığımız protezler ince pürüzlülüğe sahip ve komplikasyon riski en düşük malzemelerdir. Gözlenebilecek ikinci önemli komplikasyon ise protez üzerinde riple olarak da adlandırılan kırışıklıkların ciltte ortaya çıkması durumudur. Bu durum kaslara yerleştirilen protezlerde ve cilt altı yağ dokusunun zayıf olduğu durumlarda daha sık görülür. Bu nedenle uygun olduğunda genellikle kas altı protezi tercih edilir.

  Antalya Burun Estetiği, Estetik Burun Merkezi.

  Antalya Burun, Antalya Estetik Burun Ameliyatı konusunda başarılı doktorumuz Operatör Doktor Hadi Nural hocamız antalya burun estetiği konusunda sorularınızı cevaplamaya her zaman hazır. Mediface Antalya Tıp Merkezi olarak,  1997 yılından bu yana en teknolojik ekipmanlarımız ile yıllardır siz değerli müşterilermize  güvenle hizmet veriyoruz. Merkezimizde normal odaların yanı sıra; 10 VIP hasta odası bulunmaktadır. Mediface Tıp Merkezi Sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına yıllardır güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

  Pratiğimizde doğum yapan hastalarımıza daha çok meme altı hattından girmek için kas altı seviyesinde yuvarlak protezler uyguluyoruz. Ancak hastanın beklentilerine göre anatomik modeller (Drop) ve alışılmadık büyüklükte protezler de uygulayabiliyoruz. Ameliyattan yarım saat sonra hastalarımız üstlerini giyinip sutyenlerini takarak aynı gün rahatlıkla evlerine gidebilirler.

  3 gün sonra duş alma imkanı bulan hastalardan 3 hafta sutyenimizi kullanmaları istenir. Bu nedenle iyileşme süresi çok kısadır ve hasta birkaç gün içinde rahatlıkla günlük hayatına dönebilir. Kasların ve derinin gevşemesi ve memelerin normale dönmesi birkaç ayı bulabilir. Bu bilgiler ışığında doğuştan hastalarımız da diğer hastalarımız gibi istedikleri görünüme kısa sürede kavuşabilir ve kendilerini daha iyi hissedebilirler.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir