Somon DNA Aşısı ile zamanı geri alın !

Somon DNA Aşısı

Somon DNA Aşısı ile zamanı geri alın !

Cilde parlak ve genç görünüm kazandıran en etkili cilt yenileme yöntemlerinden biri de Somon DNA Aşısı. Belkide şimdiye kadar gördüğümüz yöntemler içinde en hızlı sonuç vereni…

Ziyaretçilerimizden okadar güzel yorumlar alıyoruzki Somon DNA’sı hakkında bilinenleri sizlerle paylaşmak istedik Somon DNA’sı tedavisi, yapılan incelemeler sonucunda ortaya çıkmış, bilimsel dayanakları olan, yüzdeki genç görünümü korumaya ve geri kazandırmaya yarayan bir tedavi yöntemidir. Araştırmalar da gösteriyor ki, insan vücudunun DNA’sı ile somon DNA’sı çok yakın özellikler taşımaktadır. Dolayısıyla somon DNA’sı kürleri ile; yüzün kaybetmiş olduğu nem, elastikiyet ve ışıltı rahatlıkla geri kazandırılır.

Yüzünüzün doğal ifadesini bozmadan, cildinize gençliğin ışıltısını verecek yeni nesil bir tedaviden bahsetmek istiyoruz. Anti­aging dünyası neştersiz, iyileşme süreci gerektirmeyen tedavilere doğru yönelirken, yüzünüzün, cildinizin görünümünde gözle görülür bir fark yaratan, etkili tedavilere imza atıyor. Bu yeni teknolojiler sadece zamanı geri çevirmekle kalmıyor, aynı zamanda cildin yaşlanma etkilerine karşı çok daha dirençli olmasını da sağlıyor.

Doğal yaşlanma sürecinin cilt üstündeki etkilerine bir de zararlı güneş ışınları, hava kirliliği, sigara gibi çevresel faktörler eklendiğinde, ciltteki kollajen ve elastin lifler parçalanır, hyalüronik asit miktarı azalır. Sonuç olarak cilt daha kuru, daha mat ve cansız görünürken elastikiyeti de azalmaya başlar. Somon DNA aşısı, sadece tüm yüzde değil, boyun, dekolte ve el bölgesinin gençleştirilmesinde, parlak ve ışıldayan, tazelenmiş ve enerjik bir görünüm kazandırır. Akne sakarlarında, çatlaklar ve özellikle DNA hasarını düzelttiği için hormonal saç dökülmesinde de son derece etkili bir tedavidir.

Haritada Göster

Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No: 171 E-Blok Muratpaşa/Antalya

WhatsApp

Mobil telefonunuzdan iletişime geçin

info@mediface.com.tr

E-Posta ile iletişime geçebilirsiniz